Petrol
97.53
1.27%
Euro
18.4487
0.94%
Dolar
17.8691
-0.17%
Altın
1.032
-0.10%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
429.334
3.12%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C
  Metiner Meclis'teki yumruklaşmayı anlattı

  Metiner Meclis'teki yumruklaşmayı anlattı

  Metiner, Ağababa ile arasındaki gergin anları canlı yayında anlattı..
  • 30.03.2012 - 14:11

  Metiner Meclis teki yumruklaşmayı anlattı #1

  ENSONHABER.COM/DETAY HABER AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın, TBMM Genel Kurulu'nda yumruklaşması tansiyonu yükseltti.

  "ŞEREFSİZ DİYE ÜZERİME YÜRÜYENE HADDİNİ BİLDİRİRİM"

  Yaşananlar sonrası Habertürk TV ekranlarında Didem Arslan’a o anları anlatan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, ‘Üstüme şerefsiz diye yürüyen milletvekiline haddini bildiririm. Bundan sonra da bildiririm. CHP’nin faşizmine ne Meclis’te ne de sokakta boy6un eğerim.’ diye konuştu.

  İşte Metiner'in o açıklamaları

  "RAHMETLİ ANACIĞIMA SÖYLEDİĞİ SÖZLERE BAKIN"

  Metiner, ‘Görüntüler ortada. Görüntüleri en başından itibaren herkes izlesin. Şerefsiz diye üzerime yürüdüğünü herkes görür. Veli ağababa, bir arkadaşımızın sakalını kastederek şeytani sakal diye konuşuyor. Ben de öfkeli bir şekilde ‘lan’ kelimesini kullandım. Türkiye toplumundan özür diliyorum.. Ama ağza alınmayacak sözlerle üzerime yürüdü. Ben de CHP milletvekilinin anlayacağı dilden konuşuyorum. Kürsüye yürüdüğüm iddiası yalandır, kınıyorum. Aynı milletvekilinin tutanaklarına bakın; rahmetli annem için söylediği sözlere bakın lütfen. Irkçısın, kaypak, sen milletvekilliğine kendini sattın sözleri bir milletvekiline yakışıyor mu’ diye konuştu.

  Metiner Meclis teki yumruklaşmayı anlattı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir