Euro
15.3583
0.93%
Dolar
13.594
0.77%
Altın
780.61
0.81%
Borsa
2.001
1.01%
Bitcoin
707.000
-1.53%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Metro kazasında yaralanan şahsın babası konuştu İZLE

  Kalçasına saplanan demir parçasıyla hastaneye getirilen metro yolcusu Fatih Çoban'ın babası oğlunun tedavisinin sürdüğü hastanede habercilere konuştu.
  • 29.09.2014 - 16:03
  Metro kazasında yaralanan şahsın babası konuştu İZLE

  Seyrantepe'deki metro kazasında yaralanan Fatih Çoban'ın ameliyatı devam ediyor. Oğlu'nun ameliyattan çıkmasını bekleyen baba Şeref Çoban Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Metro kazasında yaralanan şahsın babası konuştu İZLE #1

  Metro kazasında yaralanan şahsın babası "Dava açak mısınız?" sorusunu "Şu an öyle bir düşüncemiz yok" diye yanıtladı. Baba Şeref Çoban olayın bir ihmal sonucu yaşanmadığını belirterek "Akacak kan damarda durmaz. İhmal varsa herkes cezasını çeker." şeklinde konuştu.

  ''ÇAY KOYAYIM GELİR DİYE DÜŞÜNDÜM''

  Oğlunun sabah eve gelmemesi üzerine telefonla aradığını ve ulaşamadığını belirten Baba Şeref Çoban, “Saat 10'da çayı koyayım da gelir diye düşündüm. O arada telefonum çaldı. Baktım oğlumun numarası. Sen neredesin diye sorduğumda telefondaki kişi 'Seyrantepe Metrodan arıyorum. Oğlunuz ufak bir kaza geçirdi" dedi. Oğlumun Okmeydanı Hastanesi'nde olduğunu söyledi. O şekilde buraya geldik.'' Demir parçasının kalçasında olduğunu söyleyen Çoban, “İtfaiyeye haber vermişler. İtfaiye geliyor o demiri oradan kesiyor. Demirin ucu vidalı olduğu için organlara zarar veririz diye çıkartmıyorlar. Onun üzerine getirmişler hastaneye şu anda ameliyatta." dedi.

  Metro kazasında yaralanan şahsın babası konuştu İZLE

  “AKACAK KAN DAMARDA DURMAZ"

  Olayda bir ihmal olmadığını belirten Çoban, “Burada bir amme hizmeti yapılıyor. Millet mağdur olmasın diye açmışlar. Yol bitmeden açmışlar. İnşaatı bitmeden açıyorlar. Bu Allah'ın yazısı. Ne yazılmışsa o gelir başa. Akacak kan damarda durmaz. İhmal varsa herkes cezasını çeker." şeklinde konuştu.

  “DEMİRİ GÖRDÜM AMA KAÇAMADIM"

  "Oğlunuzla konuşabildiniz mi?" sorusunu da Çoban “Baba dedi. Oradan kaçamadım dedi. Demiri gördüm ama kaçamadım dedi. Nasıl olmuşsa artık. Sedyenin üzerindeydi. Konuşması için daha fazla zorlamadım." şeklinde yanıtladı.

  KADİR TOPBAŞ TELEFON ETTİ

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğluyla ilgilendiğini söyleyen Çoban, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ilgilenmiş telefon etmiş buraya. Doktorlar, profesörler dahi ameliyatta. Belediye ilgilendi." ifadelerini kullandı.

  Metro kazasında yaralanan şahsın babası konuştu İZLE #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir