Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
413.715
1.28%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  Metrobüs reklamı Topbaş'ı da tatmin etmemiş

  Metrobüs reklamı Topbaş'ı da tatmin etmemiş

  Kadir Topbaş: Metrobüs biraz daha yoğun olabilirdi
  • 25.04.2012 - 16:04

  Metrobüs reklamı Topbaş ı da tatmin etmemiş #1

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş New York'ta Belediye Başkanları Ve Yerel Yönetimler toplantısının açılışına katıldı. Topbaş, yeni metrobüs reklam filmini önceden görmedini söyledi ve 'Tabii ki reklamda gösterildiği kadar boş değil. Biraz daha yoğun olabilirdi' dedi.

  "BİRAZ DAHA YOĞUN OLABİLİRDİ"

  'Metrobüs seferlerinde yaşanan yoğunluğu yansıtmıyor' tepkileriyle gündeme gelen reklam filmiyle ilgili eleştirilere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan yanıt geldi.

  A Haber'e konuşan Topbaş, "Bu kısa vadede yapılan bir çalışma. Ama şunu söyleyeyim tabi ki pik(zirve) saatlerde ciddi bir yoğunluk var. Bu yoğunluk tabi ki rahatsız edici bunu kabul ediyorum. Fakat bireysel araçlarla gidenlerin pik saatlerde yoğunluğu da ayrı bir rahatsız edicilik. Birkaç saatte bir yerden bir yere erişirken 20-25 dakikada ulaşım imkânı veriyor. . Tabii ki reklamda gösterildiği kadar boş değil. O herhalde boş bir metrobüste reklam mahiyetinde çekilen bir çalışma. Biraz daha yoğun olabilirdi. Senaryosunu bana göstermiş olsalardı böyle yapın demezdim. Biraz daha yoğun saatleri tercih etmelerini söylerdim. Bu kadar konforlu, oturuyor gidiyor filan... Herhalde gece yarısı olan seferlerimizde veya sabahın erken saatleri. Pik saatlerin dışında öğle saatlerinde bile yoğunluk var. Öyle bir atmosfer yakalamışlar. Ben de zaman zaman biniyorum. Birkaç gün önce kardeşim arabasını bırakıp binmiş. Mükemmel bir erişim imkânı diye bahsediyor." dedi.

  Metrobüs reklamı Topbaş ı da tatmin etmemiş #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir