Euro
10.1863
0.45%
Dolar
8.683
0.42%
Altın
492.28
0.87%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
385.380
-6.00%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C
  MHP'den Demirtaş'a yeni isim: Selo namlı oğlan

  MHP'den Demirtaş'a yeni isim: Selo namlı oğlan

  Devlet Bahçeli'nin başlattığı 'şerefsiz' polemiği tam gaz devam ediyor..
  • 04.08.2015 - 11:01

  MHP den Demirtaş a yeni isim: Selo namlı oğlan #1

  Seçim çalışmaları devam ederken Selo ismiyle anılan HDP lideri Selahattin Demirtaş'a, MHP'den yapılan yazılı açıklamayla Selo namlı oğlan denildi.

  DEMİRTAŞ'A SERT SÖZLER

  MHP'den yapılan imzalı açıklamada "şerefsiz, namussuz, bukalemun" gibi çok sert ifadeler yer aldı. İşte o sözler:

  SELO NAMLI OĞLAN

  “Bölücü Terör örgütü PKK’nın saz heyeti olan partinin solisti Selo namlı oğlan Sayın Genel Başkanımıza laf yetiştirme gayretine girmiştir. Selo bilmelisin ki; 46 yıllık şerefli mazisiyle MHP şerefsize şerefsiz, namussuza namussuz der. Dağdaki teröriste terörist diyemeyenlere şerefli mi diyecektik? Anasının eteğini giyip sokakta polis taşlayanlar kendilerini şerefli mi saymaktadır?

  AKP İLE FLÖRT EDEN SELO’NUN PARTİSİ

  MHP’nin saray bahçesinde olduğunu iddia etmesini ise pek yadırgamıyoruz. Malumdur ki kendilerinin geldiği siyasi gelenek devlet geleneğinden bihaberdir. Küçük bir not; o toplantıya TBMM başkanlık divanı üyeleri olarak giden Sayın milletvekillerimiz partimizin görüşünü orada da şereflice dile getirmişlerdir. Oslo’da, Dolmabahçe’de gözlerden ırak yerlerde yeni aşıklar gibi AKP ile flört eden bizatihi Selo’nun partisinin mensuplarıdır. İradesini Kandil’e, varlığını canilerin emrine seneler evvel devreden malum Eşbaşkanın, BOP Eşbaşkanıyla kıydığı gizli ihanet nikâhının talak-ı selase ile boş olması bizim meselemiz değil kendi aralarındaki ahitle ilgilidir.

  ÖRGÜTÜN ETEKLERİ ALTINDA

  Terör örtünün etekleri altında siyaset yapanlar, milletvekili sıfatıyla bağdaşmaz. Bunlar milletimiz tarafından dikkate alınmaz. Kürt kökenli kardeşlerimiz Türk milletinin yeri dolmayacak değer ve emanetleridir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir