Petrol
110.91
0.00%
Euro
17.0541
0.11%
Dolar
15.9312
0.04%
Altın
950.07
0.14%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
473.672
-1.58%
17ºC
İstanbul
Hafif yağmur 17 C
  Münevver Karabulut'un babası: Cem'in mezarını açtıracağım

  Münevver Karabulut'un babası: Cem'in mezarını açtıracağım

  Erkek arkadaşı Cem Garipoğlu tarafından vahşice öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut, Cem'in ölüsünü görmeden gönlünün ferahlamayacağını söyledi.
  • 28.10.2014 - 07:06

  Münevver Karabulut un babası: Cem in mezarını açtıracağım #1

  Cinayete kurban giden Münevver'in babası, katil Cem Garipoğlu'nun hapisteki intiharı sonrası Posta Gazetesi'nden Nedim Şener'e konuştu.

  "GÖZÜN AYDIN, İNTİHAR ETMİŞ DEDİLER"

  "Cuma'dan çıkmıştım, bir yakınım aradı, 'Gözün aydın intihar etmiş' dedi. Ben de 'Cem'in intihar ettiğine asla inanmıyorum, öldürmüşlerdir onu' dedim."

  "Onun canı tatlıdır, intihar edemez, mutlaka öldürmüşlerdir. İntihar edecek adam 5 yıl önce ederdi. Cem'de vicdan denen şey yok ki azabı olsun ve intihar etsin."

  Baba Karabulut intihardan sonra ilk kez konuştu İZLE

  "CEM'İN İNTİHARI BENİ RAHATLATMADI"

  "İntiharın ertesi günü kızımın mezarına gittim. 'kınalı kuzum merak etme kanın yerde kalmadı. Cem yanına geldi. Artık orada hesabını görürsün' dedim."

  "Cem Garipoğlu hapiste cezasını çektikten sonra intihar etseydi benim içim daha çok rahatlardı. Dolayısıyla onun intiharı beni rahatlatmadı. Öfkem hala canlı."

  "Eşim intiharı öğrenince ağladı. 'İlahi adalet' dedi. Yatıp kalkıp 'kızımın kanı yerde kalmasın' diye dua ediyordu. Ettiği duaların yerini bulduğunu düşünüyor."

  "ÖLÜSÜNÜ GÖRMEK İÇİN MEZARINI AÇTIRACAĞIM"

  "Ölüsünü görmek için otopsiye katılmak istedim. DNA falan beni ilgilendirmiyor. Kanuni hakkım varsa mezarını açtıracağım ve ölüsünü göreceğim. Gönlüm ferahlayacak."

  Münevver Karabulut un babası: Cem in mezarını açtıracağım #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir