Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
133.997
-1.11%
5ºC
İstanbul
Açık 5 C

  Mustafa Balbay ile Tuncay Özkan salona el ele girdi

  Ergenekon Davası'nda sona doğru yaklaşılıyor. İşte duruşmadan ayrıntılar..
  • 13.12.2012 - 10:00
  Mustafa Balbay ile Tuncay Özkan salona el ele girdi

  Mustafa Balbay ile Tuncay Özkan salona el ele girdi #1

  4 yılı aşkın zamandır devam eden Ergenekon Davası'nda savcı bugün mütalaasını açıklayacak. Duruşmada izleyiciler sanıkları ayakta alkışlarla karşıladı. Mustafa Balbay ile Tuncay Özkan el ele tutuşarak salona girdiler. İlker Başbuğ'un salona girmesinin ardından bazı izleyicilerin "Ne kadar zayıflamış. Yazık" diye bağırdıkları duyuldu.

  BUGÜN AÇIKLANMASI BEKLENİYOR

  Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal ile emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 66'sı tutuklu 275 sanığın yargılandığı ve 4 yılı aşkın süredir devam eden Ergenekon Davası'nın 270'inci duruşmasında mütalaanın açıklanması bekleniyor.

  SANIKLAR ALKIŞLARLA KARŞILANDI

  Ergenekon Davası'nda izleyiciler sanıkları ayakta alkışlarla karşıladı. "Türkiye sizinle gurur duyuyor" sloganları atıldı. İlker Başbuğ’un aralarında bulunduğu sanıklarda yerlerine bir süre oturmadı. İzleyecilere, Başbuğ ve diğer sanıklar alkışlarla karşılık verdi. Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan el ele tutuşarak salona girdiler. Özkan salona dönerek, “Adalet istiyoruz" diye bağırdı. Bunun üzerine salondakiler ‘adalet istiyoruz’ sloganını attı. CHP milletvekilleri de, Balbay ve Özkan’ı ayağa kalkarak alkışladı.

  Öte yandan İlker Başbuğ’un salona girmesinin ardından bazı izleyicilerin "Ne kadar zayıflamış. Yazık" diye bağırdıkları duyuldu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir