Euro
11.349
1.4%
Dolar
9.7355
1.38%
Altın
561.19
1.38%
Borsa
1.48
0%
Bitcoin
599.498
2.04%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Nabi Avcı'dan seçim sonucu yorumu

  Seçim sonuçlarını değerlendiren Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “Beklediğimizin çok altında bir karşılık aldığımızı düşünüyorum” dedi.
  • İHA
  • 07.06.2015 - 21:09
  Nabi Avcı'dan seçim sonucu yorumu

  Nabi Avcı dan seçim sonucu yorumu #1

  AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı’nda basın toplantısı düzenleyen Bakan Avcı, Eskişehir’de yaptıkları hizmetlerin karşılığı olarak daha büyük bir seçmen teveccühü beklediklerini, ama bunun çok altında bir karşılık aldıklarını düşündüğünü belirtti. Bakan Avcı, şunları söyledi:

  "BEKLENTİMİZİN ÇOK ALTINDA OY ALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM"

  “Aşağı yukarı tablo netleşmeye başladı. Yüzde 85’in üzerinde şuanda oylar. Türkiye genelinde sayılmış gibi görünüyor. Türkiye genelinde ve Eskişehir’de AK Parti beklentimizin çok altında bir oy aldığımızı görüyoruz. Memleketimiz için, vatanımız için hayırlısı olsun. Eskişehir’de özellikle tüm teşkilatımıza ve tüm aday arkadaşlarıma seçim sürecinde gösterdikleri çaba için çok teşekkür ediyorum. Biz Eskişehir’de yaptığımız hizmetlerin karşılığı olarak daha büyük bir seçmen teveccühü bekliyorduk, ama beklediğimizin çok altında bir karşılık aldığımızı düşünüyorum.

  "HAYIRLISI OLSUN"

  Hayırlısı olsun. İnşallah 8 Haziran’dan itibaren Türkiye için daha önce uyarılarını yaptığımız dar boğazlara girmeyiz. Türkiye bu badireleri sağlıklı ve demokratik bir toplum içerisinde atlatır diye düşünüyorum. Hayırlı olsun inşallah, hayırlısı olsun.  Başkaları taşkınlık yapabilir katiyen onlara cevap vermemiz gerekmez. Böyle tecelli etmiş, hayırlısı olsun.."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir