Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.713
-0.46%
19ºC
İstanbul
Güneşli 19 C

  Numan Kurtulmuş: O eller de beyinler de kırılacak

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bingöl'deki saldırılara ilişkin, "Bu tetikleri çeken eller de bu tetikleri çektiren beyinlerde kırılacak ve ezilecektir" dedi.
  • 10.10.2014 - 15:31
  Numan Kurtulmuş: O eller de beyinler de kırılacak

  Numan Kurtulmuş: O eller de beyinler de kırılacak #1

  Kalkandelen'deki Tetova Devlet Üniversitesi'nde konferansa katılan Kurtulmuş, burada gazetecilere açıklamada bulundu. Kurtulmuş, Bingöl'de dün akşam meydana gelen saldırıda hayatını kaybeden emniyet görevlilerine Allah'tan rahmet, saldırıda yaralanan emniyet müdürüne de acil şifalar diledi. "Şehitlerimizin acısını kalbimize gömerek, bütün samimiyetimle şunu ifade etmek istiyorum" diyen Kurtulmuş, şunları kaydetti:

  "TÜRKİYE O KARANLIK DEHLİZLERE BİR DAHA GİRMEYECEK"

  ''Türkiye uzun yıllar bir tarafta terör örgütlerinin bir tarafta karanlık çetelerin elinden çok çekti. Türkiye'de 10 binlerce insan, gencecik insanımız terör dolayısıyla hayatlarını kaybetti. Türkiye'nin 40 yıla yakın bir süresi, maalesef rehin alındı, Türkiye'nin ayaklarına prangalar vuruldu. Bu hain saldırının arkasında kim varsa, bu tetiği çeken eller kimlerse, bu tetikleri çektiren eller kimlerse, hangi karanlık odaklarsa şunu iyi bilsinler ki Türkiye bir daha terörün kanlı, karanlık odaklarının planlamış olduğu o karanlık dehlizlere girmeyecektir. Türkiye halkı asla ve asla terörü destekleyen bu karanlık odaklara, terör odaklarına prim vermeyecek, bir daha o eski döneme geri dönmeyecektir. Bu tetikleri çeken eller de bu tetikleri çektiren beyinlerde kırılacak ve ezilecektir.''


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir