Euro
9.6485
0.44%
Dolar
8.0555
0.6%
Altın
458.28
0.88%
Borsa
1.409
0.09%
Bitcoin
493.400
-2.63%
12ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 12 C
  Oktay Vural'dan Erdoğan'a: İnceletmezsen namertsin

  Oktay Vural'dan Erdoğan'a: İnceletmezsen namertsin

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, "Bahçeli dönemi incelenecek" diyen Erdoğan'a sert çıktı.
  • 14.04.2013 - 23:25

  Oktay Vural dan Erdoğan a: İnceletmezsen namertsin #1

  Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için yaptığı açıklamalara değinen Vural, MHP'nin dimdik ayakta olduğunu ifade etti.

  "İNCELETMEZSEN NAMERTSİN"

  Vural, Bursa mitinginden sonra Başbakan'ın MHP'den korktuğunu söyleyerek, "MHP dimdik ayakta ya, Devlet Bahçeli ayakta ya başladılar hemen. Bu savcılar ne yapar dediler. Bursa mitingi korkuttu bunları tabi. Fezlekeyi gönderdiler savcılar ne yapar. Yok işte soruyorlar MHP'nin kapatılması filan. Enver paşalar bizimle baş edemedi de, senin gibi Recep paşalar mı bizimle baş edecek? Sen kendini ne zannediyorsun. Bizim tankımız yok, silahımız yok, ama Allah'a şükür iman dolu sıhhatimiz var bizim. Ne yapacaksın, bizi hapse mi attıracaksın?

  Başlamış Bahçeli dönemini de inceletecekmiş. İnceletmezsen namertsin! Zaten sen hesap vereceksin, hesaptan korktuğu için bu, karanlıkta ıslık çalıyor. 

  "ERDOĞAN'I MHP VE BAHÇELİ KORKUSU SARMIŞ"

  Recep Tayip Erdoğan'ı MHP ve Devlet Bahçeli korkusu sarmış. PKK terör örgütüyle iş birliği yaparak MHP'ye saldırıyorsun. Maalesef PKK terör örgütü aklanıyor, MHP'nin üzerine savcıları gönderiyorlar. Başbakan milliyetçiliği ayaklar altına alıyor, bölücülüğü başının üstüne alıyor" dedi.

  Oktay Vural dan Erdoğan a: İnceletmezsen namertsin #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir