Euro
15.5915
0.08%
Dolar
13.8097
0.09%
Altın
790.86
0.2%
Borsa
1.927
0.89%
Bitcoin
713.167
-0.85%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Ömer Çelik'ten yeni darbe iddiası açıklaması

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, bu akşam Twitter hesabından yeni darbe iddialarına ilişkin açıklama yaptı.
  • Detay Haber
  • 22.07.2016 - 00:44
  Ömer Çelik'ten yeni darbe iddiası açıklaması

  AB Bakanı Ömer Çelik yeni darbe iddiaları ile ilgili şöyle konuştu:

  “Darbeci katiller hala milleti tehdit ediyor. Buna karşı sokakları, meydanları hınca hınç dolduralım. Üniformasına ihanet etmiş katiller adına konuştuğunu söyleyen birileri, yeni bir darbe yapacağız diye haber yayıyor. Herkes meydanlara!

  Milletine ihanet eden, milletine silah çeken katiller hala tehdit peşinde. Bunlara gereken cevabı meydanlarda verelim! Bütün evler, bütün sokaklar, bütün meydanlar darbeci katillere karşı ses versin.

  TEHDİT BİTENE KADAR SOKAKLARDAYIZ

  Vatan ve namus nöbeti devam ediyor! Ruhunu şeytana satmış darbeci katillere karşı meydan meydan vatan nöbetine koşuyoruz. Bu ülkeyi sapık bir dini anlayışa dayanan askeri diktatörlük kurmak isteyenlere dar edelim.

  Meydanlara daha güçlü çıkıyoruz. Aziz milletimiz, darbeci katillerden oluşan düşman tehdidiyle karşı karşıyadır. Tehdit tamamen bitene kadar meydanlardayız.

  Bu milleti kimse yenemez. Darbeci katillere karşı sesimiz meydanlarda daha gür çıkacak! Meydanları hınca hınç dolduruyoruz. Büyük milletimiz dünya demokrasi tarihini yeniden yazıyor. Tarih yazan bu millete helal olsun!”

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir