Dolar
6.8601
-0.0102%
Euro
7.7838
0.1106%
Altın
1810.22
0.0552%
Borsa
118712.51
-0.5248%
G. Altın
399.349
0.1095%
Bitcoin
64785.28
0.5976%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C

  Ömer Şahin de Radikal'den ayrıldığını duyurdu

  Radikal gazetesinin dijital yayına geçme kararının ardından Ankara Temsilcisi Ömer Şahin de gazeteden ayrıldığını duyurdu.
  • 17.06.2014 - 14:28
  Ömer Şahin de Radikal'den ayrıldığını duyurdu

  Ömer Şahin de Radikal'den ayrıldığını duyurdu #1

  Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir'in de ayrılık yazısının yayımlandığı gazetede veda yazılarına bir yenisi eklendi. Ankara Temsilcisi Ömer Şahin, bugün 'Veda sırası bende' başlıklı bir yazı kaleme alarak gazete ile yollarını ayırdı. 

  ''VEDA SIRASI BENDE''

  Veda yazısında daha önce Radikal Ankara büroda yaşanan ayrılıklara da değinen Şahin, "Son 6 aydır Ankara Büro’da tek başımayım ve buna “değerli yalnızlık” diyemeyeceğim. Hayatımda yeni bir sayfa açılıyor. “Veda” sırası bende" ifadesine yer verdi.

  ''ZAMAN HIZLI AKIYOR''

  Ömer Şahin'in veda yazısı şöyle: “Hiç kimse geriye gidip yeni bir başlangıç yapamaz ama bugün yeni bir son yapıp yeniden başlayabilir.” Gazetemiz tıpkı adı gibi “Radikal” bir karar alarak dijital yayıncılığa geçiyor. Cumartesi günü son kez okuyucuya “kağıt” olarak ulaşacak. 21 Haziranı artık sadece “gündönümü” olarak değil Radikal Gazetesi’nin kapanış tarihi olarak da hatırlayacağız.  Zaman hızlı akıyor.

  ''HAYATIMDA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR''

  Radikal’e geldiğimde tarihler 1 Haziran 2011’i gösteriyordu.O zamanlar 'haber merkezi'ni dolduracak kadar çoktuk. Son 6 aydır Ankara Büro’da tek başımayım ve buna “değerli yalnızlık” diyemeyeceğim. Hayatımda yeni bir sayfa açılıyor. “Veda” sırası bende. Son 3 yılında görev yaptığım gazetenin yeni yolculuğunda olmayacağım. Dijital yayıncılığa İstanbul’dan devam edecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum.

  ''DOĞAN GÜNÜN NE GETİRECEĞİ BİLİNMEZ''

  Radikal ve Doğan Grubu’ndan iyi duygularla ayrılıyorum. Benim için güzel günlerdi. Sadece işimizi yaptık. Kusurumuz olsa da kastımız olmadı. Gazetecilik yapmaya elverişli ortamı hazırlayan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can’a , Radikal’de selefim olan Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek ile İstanbul ve Ankara bürolarında görev yapan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Bir teşekkür de yöneticisinden, şoförüne kadar idari kadrodaki arkadaşlara … Hayat sürprizlerle doludur. Doğan günün ne getireceği bilinmez. Hakkınızı helal edin. Varsa hakkım helal olsun. Mutluluk ve başarı dileklerimle..''

  Görüş Bildir