Euro
11.1223
-0.13%
Dolar
9.5813
-0.03%
Altın
555.5
-0.26%
Borsa
1.493
0%
Bitcoin
597.975
-1.44%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 11 C
  Osman Gökçek'ten Charlie Hebdo ve CHP gerçekleri - İzle

  Osman Gökçek'ten Charlie Hebdo ve CHP gerçekleri - İzle

  Beyaz TV'de Ferda Yıldırım'ın sunduğu "Gündem Özel" programına katılan Beyaz Tv Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, İslamofobiyi anlattı.
  • 18.01.2015 - 09:02

  Osman Gökçek ten Charlie Hebdo ve CHP gerçekleri - İzle #1

  Paralel yapıya yakın medyanın peygamber efendimize hakaret ederek karikatürize eden Charlie Hedbo destek verdiğini hatırlatan Gökçek, kendisinin de Samanyolu Koleji mezunu olduğunu dile getirirken geçmişte bu tip durumların cemaat içerisinde kesinlikle yaşanmadığını söyledi.

  Osman Gökçek: Charlie Ebdo dergisi aşağılık bir dergidir

  İşte Osman Gökçek'in açıklamalarından ayrıntılar..

  CHP'NİN İSLAMOFOBİASINI ANLATTI

  Osman Gökçek, 1930'lardan bugüne kadar CHP içinde İslam'a ve Müslümanlara karşı aşağılayıcı ifadelerin sürekli yer aldığını örnekleriyle anlattı.

  Osman Gökçek dünden bugüne CHP'deki İslamofobiyi anlattı

  "PEYGAMBERİMİZE HAKARETİ İÇLERİNE NASIL SİNDİRİYORLAR"

  "Okuduğumuz okulun içinde, peygamberimize hakaret edildiği zaman o hakaret eden insanları savunmayı öğrenmedik. Bu paralel medya şimdi farklı türde hareketler yapıyor. Şimdi o hizmetin içerisinde bir çok arkadaşım var. Ama şimdi hiç biriyle görüşmüyoruz. Allah aşkına içlerine nasıl sindiriyorlar. O gün namazı kıldıran Hidayet Karaca, bugün Peygamber Efendimize hakaret edenleri destekliyormuş. Nasıl sindiriyorsun içine. Ekrem Dumanlı nasıl sindiriyor içine?"

  "BAŞÖRTÜLÜ KARDEŞLERİMİZ BUNU MU SAVUNACAK?"

  "Şimdi bakıyorum kalkıyorlar peygamberimize yapılan bu hakaretleri savunuyorlar. Bu olur mu? Ne yapıyorsunuz siz? Ne yapmaya çalışıyorsunuz. Başörtülü kardeşlerimiz kalkacaklar peygamber efendimize yapılan hakaretlerde, paralel medyanın yanında yer alacaklar. Bu olacak bir şey mi? Ekrem Dumanlı, sen bu peygamberimize hakaret yapanlara nasıl destek verirsin? Bunu nasıl yaparlar? Ben Samanyolu Koleji mezunuyum. Şimdi kalkıyoruz, bu okulun eskiden böyle olmadığını anlatmaya çalışıyoruz. Gerçekte öyle değildiniz. Böyle bir dönüş olabilir mi?"

  "BURADAN HODRİ MEYDAN DİYORUM"

  "Eğer benim tırnağımın ucu kadar onlara hakkım geçtiyse haram zıkkım olsun. Ben ve benim yanımdaki bütün arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Ben bunları söyledim diye bu paralel medya bana saldırmaya kalkar. Ama buradan hodri meydan diyorum. Benim de sizinle alakalı konuşacağımız, anlatacağımız çok şey var. Siz kaldırıp, Peygamberimize hakaret edenleri desteklerseniz bu millet size yazıklar olsun der."

  "TIRNAĞIM KADAR HAKKIM VARSA HARAM ZIKKIM OLSUN..."

  "Fethullah Gülen peygamberimizin ismi geçtiği zaman oturduğu yerden kalkan adam değil miydi? Şimdi siz nasıl kalkıp peygamberimize hakaret edenlere destek veriyorsunuz? Nasıl yapıyorsunuz, nasıl içinize sindiriyorsunuz? Peygamberimize hakaret edildiği zaman onları savunun diye mi verdirttiniz bu desteği bize? İşte bunlar bunu yaptı. Ama unutmayın Cenab-ı Allah bunların hesabını sorar. Bunlar yapmadık iş bırakmadılar. Paralel medya kalktı , sayın Cumhurbaşkanımızın oğlunun derneğine yardım toplanıyor diye ortalığı birbirine kattılar. Bizim çevremizdeki insanlardan yardım isterken hangi vakıflardan istiyordunuz? Nerelere istiyordunuz da bunları neden çabuk unuttunuz? Türgev'in yaptığı her şey doğruydu. Ama size rakip olacak diye o insanlara da saldırdınız. Peygamber efendimize yapılan bu hakaretlere destek verdiklerini gördüğüm an... Şu kadar hakkım varsa haram zıkkım olsun size."

  ŞİRİN PAYZIN'A CHARLİE HEBDO ELEŞTİRİSİ

  Türkiye'de geçmişten günümüze kadar yapılan 'İslam Düşmanlığı'nı belgelerle ortaya koyan Osman Gökçek, Charlie Hebdo saldırısını 'Türkiye'nin Madımak'ı' olarak tabir eden Şirin Payzın ve Kadri Gürsel'e de canlı yayında seslendi.

  Osman Gökçek: Bunları da yazın Şirin Payzın

  "YAZIN DA MİLLET BİR GÖRSÜN"

  "Canlı yayında 1931 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bastırılan tarih kitabından peygamber efendimiz hakkında yazılan ibareleri gösteren Osman Gökçek, 'Şirin Payzın, Kadri bey Allah aşkına biraz da bu tarih kitaplarına bakın. Müslümanların hayatına müdahaleyi de yazın şöyle köşelerinizde de bir millet görsün."

  "BUNLARI DA YAZIN ŞİRİN PAYZIN"

  "Malum medya yazsana bunları, tarihte bize neler diretilmeye kalkıldı diye? Birazcık da Müslümanlara yapılan karşı bu saldırıları yazın. Bu ülkedeki müslümanlara, tarihi kafalarına göre değiştirip yeni jenerasyona, peygamberimizi Mekke'den Medine'ye kaçtı diye gösterdiler."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir