Euro
15.2187
-0.08%
Dolar
13.6369
-0.10%
Altın
788.3510
0.03%
Borsa
1998
0.00%
Bitcoin
514.062
2.91%
1ºC
İstanbul
Güneşli 1 C

  Özal'ın başına gelenler AK Parti'nin de başına gelebilir

  Özal dönemindeki Sağlık Bakanı'dan önemli açıklamalar: "Özal'ın başına gelenler AK Parti'nin de başına gelebilir"
  • 03.10.2012 - 14:48
  Özal'ın başına gelenler AK Parti'nin de başına gelebilir

  Özal ın başına gelenler AK Parti nin de başına gelebilir #1

  Sağlık eski Bakanı Halil Şıvgın, Samanyolu Haber Televizyonu'nda Özal'ın ölümüne ilişkin çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal 'ın kalp krizi geçirdiği sırada Köşk'te hiçbir doktorun olmadığını belirteren Şıvgın, Özal'ın özellikle Köşk'e uzak olan bir hastaneye götürüldüğünü ifade etti.

  "ÖZAL'IN ÖLÜMÜ NORMAL BİR ÖLÜM DEĞİL"

  "Özal'ın ölümü normal bir ölüm değil" diyen Şıvgın, "Bu ölümden şüphelenmeliyiz. Terörü önleme teşebbüsleri vardı. Özal döneminde gelişen, büyüyen Türkiye'nin bu şekilde devam etmesi istenmedi. Bu yüzden Özal'ın önü kesildi. Doktoru Özal'dan uzaklaştırmışlar, ambulansı uzaklaştırmışlar. Özal zamanında hastaneye ulaşamasın diye her şeyi yapmışlar." şeklinde konuştu.

  "AMAÇ TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESMEKTİ"

  Şıngın önemli açıklamalarına şöyle devam etti:

  "Özal, Türk devletlerinde büyük birliğe gidiyordu, terörü önlemeye çalışıyordu. Türkiye, bölgesinde süper güç olma yolundaydı. Türkiye'nin gelişmesini istemeyenler ve bunu sağlayan da Özal olduğuna göre Özal Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde kuşatıldı. Amaç Özal'ın gelişen, büyüyen Türkiye yolunda ilerlemesinin önünü kesmekti.

  "ÖZAL'IN BAŞINA GELENLER İKTİDARIN DA BAŞINA GELEBİLİR"

  Bunun sonucunda 28 Şubat sürecine gelindi. Türkiye'nin bankaları soyuldu, kaos ortamı oluştu, Özal'ın ölümünden sonra da yaptıkları silindi. Türkiye geriye götürüldü. Türkiye'nin gelişmesini önlediler, ekonomisini çökerttiler. Kim Türkiye'yi büyütürse başına bir felaket geliyor. Menderes'in başına gelen Özal'ın da başına geldi. Aynı olay tedbirler alınmazsa iktidarın da başına gelebilir."

  ÖZAL'IN BAŞINA GELENLER İKTİDARIN DA BAŞINA GELEBİLİR

  Özal ın başına gelenler AK Parti nin de başına gelebilir #2


  Görüş Bildir