Euro
15.2463
-0.46%
Dolar
13.4286
-0.75%
Altın
795.5790
0.77%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
573.517
0.14%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Parklara çiğ et bırakan siyah pelerinli kişi korkuttu

  ABD'de bulunan bir kasabada, pelerin giyen bir kişinin oyun parklarına 'çiğ et' bırakması tartışma konusu oldu.
  • 25.08.2015 - 14:32
  Parklara çiğ et bırakan siyah pelerinli kişi korkuttu

  Parklara çiğ et bırakan siyah pelerinli kişi korkuttu #1

  ABD, parklara 'çiğ et bırakan' pelerinli kişiyi konuşuyor. ABD'nin North Carolina eyaletinde bulunan bir kasabada, pelerin giyen bir kişinin oyun parklarına 'çiğ et bırakması' tartışma yarattı.

  TEDİRGİNLİK YARATIYOR

  ABD 'nin North Carolina eyaletinde bulunan küçük bir kasaba, kimliği belirsiz pelerinli bir kişinin oyun parklarına 'çiğ et bırakmasının' şaşkınlığını yaşıyor. Kasaba sakinlerinin pelerinli kişi nedeniyle tedirginlik yaşadığı belirtildi.

  BÜYÜCÜLÜKLE İLGİLENİYOR

  Telegraph'ın haberine göre, son bir aydır sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda siyah pelerin giyen bir kişi görülüyor. Pelerinli kişinin 'büyücülükle ilgilendiği' yönünde endişeler taşıyan kasaba sakinlerinin de bulunduğu ifade edildi.

  Parklara çiğ et bırakan siyah pelerinli kişi korkuttu #2

  "ŞAKA MI BİLMİYORUZ"

  Bir kasaba sakini, esrarengiz kişinin belirdiği zamanlarda çiğ et bulduğunu açıklarken, Gaston Gazette'e konuşan bir polis sözcüsü, çiğ etlerle pelerinli kişi arasında bağlantı kurulamadığını söyledi. Sözcü, "Bunun birinin şakası olup olmadığını bilmiyoruz" dedi. Konu hakkında Facebook 'ta yorum yapan Christopher Bridges adlı kullanıcı ise, "Cadılar ayinlerinde çiğ et kullanır" ifadesini kullandı.


  Görüş Bildir