Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
479.900
1.23%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C
  PKK'yı kınayan doktorlar da var

  PKK'yı kınayan doktorlar da var

  İzmir Tabip Odası, sayıları yaklaşık 9 bin olan üyelerine bir mesaj göndererek Türk Tabipler Birliği'nin açıklamalarına tepki gösterdi.
  • 25.03.2016 - 14:42

  PKK yı kınayan doktorlar da var #1

  İzmir Tabip Odası'nın mesajında, Türk Tabipler Birliği (TTB)Merkez Konseyinin terörü lanetleyen mesajında “failler” ifadesine karşı çıkıldı, “İzmir Tabip Odası olarak ne olduğu belirsiz ‘failler’ demeden lafı dolandırıyorlar” denildi.

  İzmir Tabip Odası, internet sayfasında da yer verdiği mesajında şu duyuruyu yaptı:

  LAFI DOLANDIRMADAN AÇIK AÇIK KONUŞUYORUZ

  “Sn. Dr. Acımız Büyük Ulusumuzun acısını paylaşıyoruz, artık dayanamıyoruz. Ayağı Türkiye toprağına basan herkese, her kuruma sesleniyoruz. İzmir Tabipler Odası olarak, TTB Merkez Konseyinin açıklamalarındaki gibi ne olduğu belirsiz ‘failler’ demeden lafı dolandırmadan açık açık diyoruz ki;

  TTB GİBİ "FAİLLER" DEMEDEN TERÖRÜ LANETLİYORUZ

  Sn. Dr. Acımız Büyük Ulusumuzun acısını paylaşıyoruz, artık dayanamıyoruz. Ayağı Türkiye toprağına basan herkese, her kuruma sesleniyoruz. İzmir Tabipler Odası olarak, TTB Merkez Konseyinin açıklamalarındaki gibi ne olduğu belirsiz ‘failler’ demeden lafı dolandırmadan açık açık diyoruz ki; Şehirlerimizi bombalarla dolduran , hendek kazan PKK terörünü de İŞİD terörünü de lanetliyoruz.

  PKK'NIN ADINI ANMAYANLAR İÇTEN DEĞİL

  PKK adını ağzına almadan güya terörü lanetlediğini söyleyen kişi kurumların içtenliğine de inanmıyoruz. Onları da unutmayacağız ve asla unutturmayacağız.”

  PKK yı kınayan doktorlar da var #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir