Petrol
111.13
0.01%
Euro
17.5425
0.42%
Dolar
16.3482
-0.10%
Altın
973.03
-0.18%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
487.578
0.25%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 20 C
  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı

  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı

  Polis, darbe girişiminde bulundukları şüphesiyle gözaltına alınan 22 şüphelinin yüzlerini gizlemelerine izin vermedi.
  • DHA
  • 19.07.2016 - 16:54

  Mersin’de darbe girişiminde bulundukları gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki sorgularının ardından sabah saatlerinde sağlık kontrolü için Mersin Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

  POLİS YÜZLERİNİ GİZLEMEDİ

  Bu sırada polis, şüphelilerin başlarını aşağıya eğmelerine izin vermeyerek eliyle yukarı kaldırdı. Polis ve askerlerden bazıları kendilerini görüntüleyen gazetecilere darbeci olmadıklarını söyledi. Sağlık kontrolünün ardından 22 şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi ve arka kapıdan içeri alındı.

  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı #1

  22 ŞÜPHELİNİN İSİMLERİ

  "Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Deniz Binbaşı İlhan Tabur, Deniz Yüzbaşı Tuncay Kabukcı, Deniz Astsubay Başçavuş Hakan Öğüt, Deniz Uzman Çavuş Mehmet Şimşek, Deniz Astsubay Üstçavuş Mehmet Emin Toker, Deniz Uzman Çavuş Serkan Açar, sivil memur Kadir Nevzat Yontgan ile polislerden emekli 2’nci sınıf Emniyet Müdürü Salim Yavuz, 3’üncü sınıf Emniyet Müdürü Hasan Basri Dağdelen, 4’üncü sınıf Emniyet Müdürleri Selahattin Akçay, Yaşar Şimşek, İsa Karabudak, Emniyet Amiri Bekir Polat, Emniyet Müdürü Recep Yıldız, daha önce ihraç olan Emniyet Amiri Koray Gün, Başkomiser Süleyman Akçin, Komiser Yardımcıları Seydi Vakkas Fidan, Mustafa Uyanık, polis memurları İrfan Tellioğlu, Seren Kesici ve Mustafa Gezginci"

  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı VİDEO

  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı #2

  Polis darbecilerin yüzlerini kapattırmadı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir