Euro
9.6705
-0.27%
Dolar
8.0741
-0.39%
Altın
453.74
-0.26%
Borsa
1.399
1.52%
Bitcoin
521.000
2.38%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 15 C
  Putin'e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı

  Putin'e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı

  Rusya Devlet Başkanı Putin'in basın toplantısında Türk bayrağı sallayan kişinin Anadolu Ajansı çalışanı Elena Teslova olduğu ortaya çıktı.
  • Ajanslar
  • 17.12.2015 - 18:42

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bugün her yıl yaptığı gibi düzenlediği basın toplantısında konuştu. Toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Putin'e bir muhabir, Türk bayrağı sallamıştı.

  Putin'e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı VİDEO

  PUTİN'E TÜRK BAYRAĞI SALLAYAN AA MUHABİRİ ÇIKTI

  Türk bayrağı sallayarak dikkatleri üzerine çeken kadın muhabirin Anadolu Ajansı'nın Moskova bürosu için çalışan Elena Teslova olduğu anlaşıldı.

  Putin e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı #1

  "TÜRKİYE'YLE İLGİLİ SORU SORMAK İÇİN BAYRAK KALDIRDIM"

  Telsova, konu ile ilgili "Orada bulunan yüzlerce gazeteci Putin’e soru sorabilmek için hangi ülkeyi, bölgeyi veya gazeteyi temsil ettiklerini göstermek amacıyla beraberinde resim ve flamalar getirmişti. Ben ise Türkiye ile ilgili soru sormak istediğimi belirtmek için Türk bayrağı getirdim. İşe de yaradı. Salondaki ne Rus gazeteciler ne de organizatörler bana kötü bir laf söyledi. Zaten bunun soru sormaktan başka bir amacı yoktu. Bunu herkes biliyordu" ifadelerini kullandı.Putin e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı #2

  ELENA'NIN PUTİN'E SORDUĞU SORU

  Rus muhabirin Anadolu Ajansı adına Putin’e "Siz bir önceki açıklamalarınızda ‘Türkiye yönetimi başka Türk halkı başka’ demiştiniz. Ancak Rusya’da eğitim gören öğrenciler ve burada çalışan Türk işçileri baskıya maruz kaldıklarını söylüyor. Bu konuda görüşünüz nedir?" sorusunu sorduğu öğrenildi.

  Putin e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı #3

  Putin e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı #4

  Putin e Türk bayrağı sallayan kişi AA muhabiri çıktı #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir