Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
444.631
3.05%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C
  Reha Muhtar'ın yeni aşkı Çakıralp

  Reha Muhtar'ın yeni aşkı Çakıralp

  Prof. Dr. Murat Öncel'le olaylı boşanma davası süren Şahnaz Çakıralp, Reha Muhtar'la Ankara'ya gitti.
  • 16.06.2012 - 11:18

  Reha Muhtar ın yeni aşkı Çakıralp #1

  Takvim Gazetesi'nin haberine göre, TIP dünyasının yakından tanıdığı Prof. Dr. Murat Öncel'le geçtiğimiz Ağustos'ta evlenen Şahnaz Çakıralp, sürpriz nikahı kadar olaylı bir şekilde süren boşanma davasıyla da gündem yarattı. Tarafların birbirlerini karşılıklı olarak 'ihanet' ve 'maddi olaylarla' suçladığı dava sürerken; Çakıralp cephesinden ilginç bir Haber geldi. Bir süredir gazeteci Reha Muhtar ile sık sık görüştüğü söylenen Şahnaz Çakıralp, önceki günlerde Ankara'da düzenlenen bir ödül törenine de Muhtar'la birlikte gitti. Güzel oyuncu, Reha Muhtar'la çektirdiği fotoğrafı da; twitter ve instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınladı.

  İŞTE O SAMİMİ FOTOĞRAFLAR

  'ADINI ANMAM'

  Bu fotoğrafların ardından Şahnaz Çakıralp ile Reha Muhtar arasında yeni bir aşkın olup olmadığı merak konusu oldu. Prof. Dr. Murat Öncel, "Boşanmak üzere olduğum kişinin adını bile duymak istemiyorum" diyerek olayla ilgili yorumsuz kaldı. Bu arada Reha Muhtar, geçtiğimiz yıllarda Nilüfer ve Gülşen gibi ünlü kadınlarla yaşadığı aşklarla magazin gündemine gelmişti.

  İHANETLE SUÇLAMIŞTI

  Şahnaz Çakıralp'in Reha Muhtar'la aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu olurken; güzel oyuncu, Prof. Dr. Murat Öncel'e açtığı boşanma davasında eşini ihanetle suçlamıştı. Öncel'den yüklü miktarda tazminat istediği bilinen Çakıralp, "Eşim, beni maddi zarara uğrattı" açıklamaları yapmıştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir