Euro
10.1701
0.29%
Dolar
8.672
0.29%
Altın
488.19
0.03%
Borsa
1.419
0%
Bitcoin
400.995
-3.27%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Şafak Pavey: Sahiplerini utandırmamalarını tavsiye ederim

  Pavey, TBMM'ye pantolon ile girmesine, CHP'li bir vekilin engel olduğu iddialarını yalanladı.
  • 04.11.2013 - 14:58
  Şafak Pavey: Sahiplerini utandırmamalarını tavsiye ederim

  Şafak Pavey: Sahiplerini utandırmamalarını tavsiye ederim #1

  CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, TBMM’de pantolon giyilmesine CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın engel olduğu iddialarına tepki göstererek, kasıtlı bir propaganda yürütüldüğünü belirtti.

  'TARHAN'IN ENGEL OLDUĞU ASILSIZDIR'

  CHP’li Pavey, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, TBMM’de pantolon giyilmesine CHP’li Tarhan’ın engel olduğu iddialarını yalanlayarak, "Tarhan’ın engel olduğu iddiaları asılsız, kasıtlı bir kara propagandadır. Gerçekten çok ayıplıyorum" dedi.

  'SAHİPLERİNİ UTANDIRMAMALARINI TAVSİYE EDERİM'

  Pavey, '2011'de partiler zarafet göstermiş, pantolonda anlaşmışlardı. Ancak bir erkek vekilin teklifiyle uzlaşma çöktü. Gerçek bundan ibarettir' derken, 'Naçizane; ibreyi şaşırıp, komutla saldıranların, sahiplerini utandırmamalarını tavsiye ederim. Genel Başkanım, yol arkadaşlarım başta olmak üzere, yurdun her köşesinden binlerce mesajın değerli sahiplerine, gösterdikleri muazzam güvene, demokrasi kültürü için sunduğum özgürlükler özetini büyük bir takdirle karşılayan AKP'ye, seçmeni özenli, samimi insanlara, fikirlerime katılmadığı halde insanlık zarafetini unutmadan eleştiren, yanlışlarımı gösteren, daha iyi bir gelecek için tavsiyelerde bulunan toplumsal barışımız için emeklerini koyan herkese yürekten teşekkür ediyorum.' ifadelerini de takipçileriyle paylaştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir