Euro
10.3149
1.98%
Dolar
8.7663
1.32%
Altın
493.59
0.34%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
390.502
2.86%
15ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 15 C
  Şahan Gökbahar Aylan ve Galip için isyan etti

  Şahan Gökbahar Aylan ve Galip için isyan etti

  Şahan Gökbahar, cansız bedenleri dünyayı sarsan Aylan ve Galip Kurdi kardeşlerin ölümüyle ilgili sosyal medya hesabından bir not yayınladı
  • Haber Merkezi
  • 03.09.2015 - 12:29

  Şahan Gökbahar Aylan ve Galip için isyan etti #1

  3 yaşındaki Aylan’ın kıyıya vuran cansız bedeni Türkiye ve dünyayı gözyaşlarına boğdu. Aylan’ın ve kendisinden bir yaş büyük ağabeyi Galip’in cansız bedeni ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ı da isyan ettirdi.

  Gökbakar tepkisini instagram sayfasına yazdığı notla dile getirdi.

  "BU İNSANLIK SENİ YAŞATAMADI"

  "Yıl 2015... Ülkemizin sahillerine ölmüş çocuklar vuruyor... Ne acı ve ayıp İNSANLIK için. Yazık sana minik adam. Ama bil ki, kıyıya vuran senin bedenin değil aslında. Hala din uğruna, mezhep uğruna, ideoloji uğruna, politika uğruna yerinden yurdundan vatanından edilen, kafaları kesilen, enselerine uykuda sıkılan, patlatılan, katledilen, nefretle yok edilen İNSANLIK vurdu karaya senile birlikte...Tüm çirkinlikler, vahşilikler, canilikler vurdu... Bütün musibetler, illetler vurdu karaya senin bedeninle... Halbuki o sahilde elinde kürek ve kova, kumla oynaman gerekirdi yaşıtların gibi. Kaleler yapman gerekirdi... Yaşaman gereken buydu minik adam. Olmadı... Olamadı... Bu İNSANLIK seni yaşatamadı.................."

  Şahan Gökbahar Aylan ve Galip için isyan etti #2

  Bodrum'da sahile vuran bebek cesedi

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir