Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
321.642
-1.29%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Şamil Tayyar: Levent Kırca türünün son örneği

  AK Partili Şamil Tayyar, Levent Kırca için konuştu.
  • 03.07.2013 - 12:49
  Şamil Tayyar: Levent Kırca türünün son örneği

  Şamil Tayyar: Levent Kırca türünün son örneği #1

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Levent Kırcaarasında patlak veren 'Gezi'polemiğine AK PartiGaziantep Milletvekili Şamil Tayyar da eklendi.

  Başbakan Erdoğan'ın kendisine yönelik çıkışına cevap veren Levent Kırca'yı ti'ye alan AK Partili Tayyar, dikkat çekici bir yorumda bulundu.

  ERDOĞAN: BUNUN HESABINI VERECEK

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün yapılanAK Parti grup toplantısının bir bölümünde Gezi Parkı eylemleri için'İstanbul kurtarılmıştır'sözlerini kullanan Levent Kırca 'ya isim vermeden yüklenmiş 'Biri çıkmış Londra'da İstanbul'un artık kurtarıldığından bahsediyor. Bunlara karşı da hukuki mekanizmaları çalıştıracağız. E bunun da hesabını vermesi lazım. ' demişti.

  KIRCA: BANA BİR ŞEY OLURSA SORUMLUSU ERDOĞAN

  Levent Kırca ise bu sözlere sessiz kalmadı. Katıldığı bir televizyon programında ortaya çıkan tablo hakkında konuşan Kırca, "Buradan savcılara ve yargıçlara duyuruyorum, bana bir şey olursa sorumlusu Tayyip Erdoğan'dır. Başıma bir şey gelirse devrimci arkadaşlarım korkmadan yollarına devam etsinler" ifadelerini kullandı.

  TAYYAR: KÖTÜYE BİR ŞEY OLMAZ

  Karşılık polemiğin nereye gideceği merak konusu olurken yaşananlar hakkında bir değerlendirme de AK Partili Tayyar 'dan geldi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter 'dan Kırca 'ya yüklenen Tayyar, ünlü sanatçının sözlerini hatırlatarak 'Levent Kırca -Bana bir şey olursa sorumlu Başbakan- demiş. Merak etme kötüye bir şey olmaz! Yine de türünün son örneğisin korumaya almak lazım!' diye belirtti.

  İşte Şamil Tayyar'ın o tweeti

  Şamil Tayyar: Levent Kırca türünün son örneği #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir