Euro
10.1187
0.13%
Dolar
8.5601
0.09%
Altın
496.44
0.43%
Borsa
1.358
0.67%
Bitcoin
328.362
0.37%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Sarıgül: Bizim en büyük arzumuz belli

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül Aylin Kotil ile bir araya geldi.
  • 17.03.2014 - 15:22
  Sarıgül: Bizim en büyük arzumuz belli

  Sarıgül: Bizim en büyük arzumuz belli #1

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında Beyoğlu Belediye Başkan adayı Aylin Kotil ile bir araya geldi.

  BASIN MENSUPLARINA AÇIKLAMA

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Perpa’da esnafla bir araya geldi. Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Aylin Kotil, Şişli Belediye Başkan Adayı Hayri İnönü ve Kağıthane Belediye Başkan Adayı Serdar Kurşun’un da eşlik ettiği ziyarette Sarıgül, Perpa girişinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  ''FAİLLERİ LÜTFEN BULUN''

  Silahların gitmesini, barışın gelmesini arzu ettiklerini dile getiren Mustafa Sarıgül, geçtiğimiz günlerde partisinin Kasımpaşa İrtibat Bürosu’na yapılan saldırıyı kınadığını ifade etti. Saldırıları demokrasi ayıbı olarak gördüğünü söyleyen Sarıgül, “İstanbul Valimizden de rica ediyorum, bunların faillerini lütfen ve lütfen ortaya çıkarın. Hiçbir seçim bürosuna, demokratik ortamda saldırı olmasını doğru bulmuyorum. Bizim en büyük arzumuz belli. Silahların gitmesini ve mutlaka barışın gelmesini istiyoruz” dedi.

  ''EN UFAK BİR ŞEY OLURSA SORUMLU VALİ MUTLU'DUR''

  Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Aylin Kotil ise saldırıyla ilgili, “Bundan sonra seçim ofislerimizde en ufak bir şey olursa, ya da bölgemizdeki gençlerimize en ufak bir şey olursa, sorumlusu Vali Mutlu’dur. Önümüzdeki hafta mitinglerimiz başlıyor. O mitinglerde de güvenlik istiyoruz. Korumalı girilmesini istiyoruz. Orada da herhangi bir şey olursa, sorumlusu Vali Mutlu’dur. Sandıklarda bir şey olursa, yine sorumlusu Vali Mutlu’dur. Onun için kendisini göreve davet ediyorum. Maalesef şunu da belirtmek istiyorum. Bütün siyasi partilerden, bölgemdeki adaylardan bana geçmiş olsun mesajı geldi, ancak Ahmet Misbah Demircan’dan ne bir telefon aldık, ne de mesaj geldi” diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir