Sarkozy'den sürpriz; Türkiye'ye geliyor

Sarkozy'den sürpriz; Türkiye'ye geliyor

Fransa'da seçimleri kaybeden Eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy eşi Carla Bruni ile Mayıs ayı sonunda tatil için Bodrum'a geliyor. Sarkozy ve Bruni Fransızlar'ın dünyaca ünlü Lübnan asıllı televizyon starı 47 yaşındaki Peri Cochin 5 yıl önce satın aldığı 'Margarita Frozen' adlı 42 metrelik lüks guleti ile Muğla'nın koylarında bir hafta tatil yapacağı öğrenildi.

KAPTAN VE MÜRETTEBAT TÜRK

Nicolas Sarkozy eşi Carla Bruni 5 yıl önce 5 milyon dolara Bodrum'da 'Margarita Frozen' adlı 42 metrelik lüks gulet yatı satın alan Fransız'ların ünlü televizyon starı Lübnan asıllı Peri Cochin'in konuğu olarak tatile çıkacağı öğrenildi. Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni'ye, Kaptan Hamit Bilge ve Türk mürettebatın hizmet vereceği öğrenildi.

YAT ÖZEL OLARAK HAZIRLANDI

Bodrum'da yapılan İngiliz bayraklı 'Margarita Frozen' adlı yatı satın alındıktan sonra, Peri Cochin'in mimar eşi Guillaume Cochin tarafından yeniden dizayn edilen ve iç dekorasyonu yapılan yattaki lüks master kabinin, Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni için özel olarak hazırlandığı öğrenildi.

Yatın kaptanı Hamit Bilge, "Daha önce gulet yatla gezdirdiğimiz ünlü isimler Akdeniz'in güzelliklerine hayran kaldı. Yılın 6 ayını Bodrum'da, 6 ayını da Peri Cochin ve konuklarıyla Akdeniz ülkelerinin kıyılarında geçiriyoruz. Mayıs ayının sonunda Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni'yle Akdeniz'e açılacağız. İki hafta sürecek gezinin bir bölümüne Peri Cochin de katılacak" dedi.