Euro
10.3753
-0.02%
Dolar
8.8686
-0.02%
Altın
494.58
0.05%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
374.723
-1.30%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Şaron'un oğlu Gilad: Gazze'yi Hiroşima'ya çevirelim

  Şaron'un oğlu Gilad: Gazze'yi Hiroşima'ya çevirelim

  Beyrut Kasabı lakaplı Şaron'un oğlu soykırım çağrısı yaptı: "Gazze'yi Hiroşima'ya çevirelim.."
  • 20.11.2012 - 09:44

  Şaron un oğlu Gilad: Gazze yi Hiroşima ya çevirelim #1

  Binlerce Filistinli'yi katleden 'Beyrut Kasabı' eski İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un binbaşı rütbesindeki küçük oğlu Gilad, 'Gazze'yi Hiroşima gibi dümdüz etmeliyiz' önerisinde bulundu

  ŞARON'UN OĞLU SOYKIRIM ÇAĞRISI YAPTI

  İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları bir haftayı doldurdu. Geçen çarşambadan bu yana 23'ü çocuk 106 Filistinli'nin katledildiği Gazze'de soykırım çağrısı yapanlara, İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'un oğlu Gilad Şaron da katıldı. 1982'deki Lübnan iç savaşı sırasında Sabra ve Şatilla kamplarındaki çoğu çocuk ve kadın 1500 masum Filistinliyi katleden Ariel Şaron'un oğlu, Gazze'ye atom bombası atılması gerektiğini savundu. Kaleminden kan damlayan binbaşı rütbesindeki küçük oğul Şaron, İsrail'in Gazze'yi muhakkak Hiroşima gibi dümdüz etmesi gerektiğini kaydetti.

  Şaron un oğlu Gilad: Gazze yi Hiroşima ya çevirelim #2
  Beyrut Kasabı lakaplı Ariel Şaron

  "HİROŞİMA DA YETMEZ!"

  İsrail gazetesi Jerusalem Post'a önceki gün bir yazı gönderen Şaron, 'Beyrut Kasabı' lakabıyla anılan savaş suçlusu babasının oğlu olduğunu da böylece ispatlamış oldu. Soykırım çağrısında bulunan oğul Şaron, "Gazzeliler masum değil! Onlar Hamas'ı seçti. Gazzeliler rehine değil, bu seçimi özgürce yaptılar ve bunun sonuçlarıyla yaşamalılar" dedi.

  GAZZE'DE HAREKET EDEN ARAÇ BİLE KALMAMALI

  Önce Gazze'nin girişindeki mahalleleri sonra da tüm Gazze'nin dümdüz edilmesini söyleyen Şaron, "Japonlar çabucak teslim olmadılar, Amerikalılar da Hiroşima ile durmadılar, Nagazaki'yi de vurdular. Gazze'de ne eklektrik ne benzin ne de hareket eden bir araç kalmalı. Ondan sonra ateşkes isteyeceklerdir. Bu işin çabucak bitirilmesi gerekiyor" diye yazdı. Bu arada İsrail basınında yer alan haberlerde 40 bin askerin olası kara harekatı için Gazze sınırında giriş izni beklediği ileri sürüldü. İsrail'in bir haftalık saldırılarında 23'ü çocuk 7'si kadın 106 Gazzeli öldü, 260'ı çocuk ve kadın 783 kişi yaralandı. Batı Şeria'daki El Halil'de de 1 protestocu İsrail askerleri tarafından öldürüldü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir