Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
491.799
-1.24%
12ºC
İstanbul
Puslu güneşli 12 C

  Savcı Sayan: CHP'nin vaatlerini Haydar Baş yazmış

  AK Parti Milletvekili adayı Savcı Sayan, CHP'nin seçim vaatlerini eleştirerek, "Haydar Baş yazmış, eline tutuşturmuş" dedi.
  • 22.04.2015 - 13:00
  Savcı Sayan: CHP'nin vaatlerini Haydar Baş yazmış

  Savcı Sayan: CHP nin vaatlerini Haydar Baş yazmış #1

  AK Parti İzmir 2 Bölge 7. sıra milletvekili adayı Savcı Sayan, Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeniyle, İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde düzenlenen geceye katıldı. Sayan, gecede coşkuyla karşılanırken, sık sık vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

  "İYİ BİR HESAP UZMANI OLMADIĞINI BİLİYORUZ"

  İhlas Haber Ajansı'nın sorularını da cevaplayan Savcı Sayan, CHP'nin genel seçim vaatlerini eleştirdi. "Kılıçdaroğlu’nun çok iyi bir hesap uzmanı olmadığını biliyoruz" diyen AK Partili Sayan, CHP'nin seçim vaatlerini Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın vaatlerine benzetti.

  "HAYDAR BAŞ YAZMIŞ"

  Sayan, "O vaatlere en iyi cevabı Maliye Bakanımız verdi. Maliye Bakanı Türkiye’de bu işin uzmanlardan birisi. Dolayısıyla Kılıçdaroğlu’nun geçmiş sabıkasına da baktığımızda SSK ve Bağ-Kur dönemine baktığımızda Kılıçdaroğlu’nun çok iyi bir hesap uzmanı olmadığını biliyoruz. Bu Kılıçdaroğlu’nun vaatleri değil. Haydar Baş yazmış, eline tutuşturmuş o da ona göre bu vaatlerde bulunmuş. Bu Haydar Baş vaatleridir. Türk milleti bu vaatlere alışkındır. Sürekli sıfır bilmem kaç oy vererek Haydar Baş’a gereken cevabı vermiştir. Biz inanmıyoruz" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir