Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
512.643
1.83%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C

  Sean Penn bu kez kamera arkasında

  Usta oyuncu uçak kazasından sonra hayatta kalan Norman Ollestad’ın anılarını beyazperdeye aktaracak.
  • 12.08.2012 - 08:56
  Sean Penn bu kez kamera arkasında

  Sean Penn bu kez kamera arkasında #1

  Amerikalı aktör Sean Penn , Crazy for the Storm adlı anı kitabından uyarlanacak filmde kamera arkasına geçecek. Hollywood Reporter’ın haberine göre, Crazy for the Storm, 1979 yılında yaşanan bir uçak kazasından sağ kurtulan tek kişi olan Norman Ollestad ’ın anılarına dayanacak. Ollestad’ın içinde bulunduğu küçük uçakta pilotun yanısıra babası ve babasının sevgilisi de hayatını kaybetmiş. Ollestad’ın babası, ekstrem sürf ve hırslı bir Alp disiplini kayak meraklısı bir adammış ve oğlunu üç yaşından itibaren sporla tanıştırmış.

  Kaza meydana geldiğinde ise baba oğul Cessna tipi bir uçakla California’daki San Gabriel Dağları’nın üzerinden geçiyorlarmış. Oğul Ollestad, babasının ona küçük yaştan itibaren verdiği eğitimin kaza sonrasında hayatta kalmasının nedeni olduğuna inanıyor.

  TEKLİF VAR ISRAR YOK

  Clint Eastwood ’un A Star Is Born adlı filmin yeniden yapımının senaristliğini üstlenen Will Fetters, Crazy for the Storm’un senaryosunu yazmaya başlamış bile. Sean Penn’in ise yapımcılarla görüştüğü, fakat farklı yönetmenlik projelerini de gözden geçirdiği söyleniyor. Penn’in Robert De Niro ve Kristen Wiig’in oynayabileceği komedi filmi The Comedian’ın yönetmenliği için de adı geçiyor. Usta oyuncunun beş yıl önce kamera arkasında görev yaptığı Into the Wild filmi eleştirmenlerin takdirini toplamıştı.


  Görüş Bildir