Euro
15.4323
0.75%
Dolar
13.5954
0.49%
Altın
794.9910
0.70%
Borsa
1,992.97
0.66%
Bitcoin
569.037
-0.78%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C
  Seda Sayan: Aylin Nazlıaka'ya ahım tuttu

  Seda Sayan: Aylin Nazlıaka'ya ahım tuttu

  Seda Sayan, CHP'den ihraç edilen Aylin Nazlıaka için çok konuşulacak ifadeler kullandı.
  • 11.04.2016 - 14:42

  Seda Sayan: Aylin Nazlıaka ya ahım tuttu #1

  CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka, daha önce iki eşini öldüren bir adamı yayına alan Seda Sayan'a sitem etmiş, tartışmanın sonucunda program yayından kaldırılmıştı. Bu olaydan sonra Aylin Nazlıaka CHP'den ihraç edilmişti. Seda Sayan, haftalar sonra Aylin Nazlıaka'nın ihracına ilişkin konuştu.

  "O KADAR İÇTEN BEDDUA ETTİM Kİ"

  Günaydın'a röportaj veren ünlü sanatçı Seda Sayan, Aylin Nazlıaka için "Allah büyük, ilahi adalet var. Ben kolay kolay beddua etmem; en son bedduam Aylin Nazlıaka içindi. O kadar içten beddua ettim ki, içi yanıyor; kaçak elektrik kullandığı ortaya çıktı" dedi.

  "MECLİS'TE BOTOKSLARIYLA GÜNDEME GELİYORDU"

  Sayan devamında şunları söyledi:

  "Bir dön kendine bak kadın! Sen zaten Meclis'te botokslarıyla gündemde olan bir kadındın. Bana iftira attı, hizipçilikten CHP'den ihraç edildi. Ama ben buradayım yine çünkü ben yalan konuşmam"


  Seda Sayan daha önce Aylin Nazlıaka'ya canlı yayında böyle tepki göstermişti:

   

  Seda Sayan'dan kendini eleştirenlere tepki İZLE


  "AYLİN NAZLIAKA ZEKAMLA ALAY ETTİ"

  İşte röportajın o bölümü:

  Birkaç yıl önce programınıza bir katil çıkardığınız için çok eleştirilmiştiniz...

  "Evet programa çıkardım çünkü haber değeri vardı. Dönemin CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka, kulaktan dolma bilgilerle insanları sosyal medyadan galeyana getirip imza topladı. Adamın yaptığı işi meşrulaştırdığımı söyledi. Bu, benim zekamla alay etmektir. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum; bu işe 26 yılımı verdim. Bana anlatma fırsatı vermedi.

  "ÇALIŞANLARIN EKMEĞİYLE OYNADI"

  Meclis merdivenlerinde gidip eteğini sıyırıp Ayşe Arman'a anlattı. Ayşe de beni telefonla arayıp sormadı bile. Ben canlı yayında 'Bir katili programa çıkardım. Bu adamın yüzü; iyi tanıyın. 'Beni evlendirin' diyor, kendisine yeni bir eş arıyor. O da ölebilir' dedim.

  "İLAHİ ADALET VAR"

  İftiralarla karalama kampanyası yaptılar; sponsorlarım çekildi. 'Ey Aylin Nazlıaka! Benim ekmeğimle değil; orada çalışanların ekmeğiyle oynadın.

  Sen bu kadar insanın içini yaktın, Allah da senin içini yaksın' dedim. Geçen gün okuyorum; 'İçim yanıyor' diyor. Allah büyük, ilahi adalet var. Ben kolay kolay beddua etmem; en son bedduam Aylin Nazlıaka içindi. O kadar içten beddua ettim ki, içi yanıyor; kaçak elektrik kullandığı ortaya çıktı. Bir dön kendine bak kadın! Sen zaten Meclis'te botokslarıyla gündemde olan bir kadındın. Bana iftira attı, hizipçilikten CHP'den ihraç edildi. Ama ben buradayım yine çünkü ben yalan konuşmam"


  Görüş Bildir