Euro
10.1173
0.11%
Dolar
8.5615
0.11%
Altın
496.12
0.36%
Borsa
1.358
0.64%
Bitcoin
323.721
-0.77%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C
  Şehit babasının tabutunun başından ayrılmadı

  Şehit babasının tabutunun başından ayrılmadı

  PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda şehit olan özel harekat polisinin naaşı memleketi Ordu'ya getirildi
  • 22.05.2012 - 17:08

  Şehit babasının tabutunun başından ayrılmadı #1

  Şehit polis Akın Bayram'ın 8 yaşındaki oğlu Tayfun, babasının naaşının taşındığı aracın içinden bir an olsun ayrılmazken, babasının şapkasını da elinden düşürmedi.

  ÖZEL HAREKET POLİSİ DİYARBAKIR'DA ŞEHİT DÜŞMÜŞTÜ

  Şehit babasının tabutunun başından ayrılmadı #2

  HABERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

  Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda şehit olan özel harekat polisi Akın Bayram'ın naaşı, Diyarbakır'da düzenlenen törenin ardından askeri kargo uçağı ile Samsun Çarşamba Hava Alanı'na getirildi.

  Şehit ile birlikte gelen Zonguldak'ta uzman çavuş olarak görev yapan kardeşi Müfit Bayram, eşi Filiz Bayram ve annesi Necmiye Bayram, hava alanında sinir krizleri geçirdi.

  ŞEHİT YAKINLARI GÜÇLÜKLE AYAKTA DURDU

  Şehidi uğurlamaya Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, Baro Başkanı Av. Necat Anıl ile çok sayıda askeri ve sivil erkan katıldı. Şehit yakınlarının ise ayakta güçlükte durduğu gözlendi. Aprona yanaşan askeri kargo uçağının bagaj kapısı açıldığında şehidin eşinin feryatları yükseldi. Eşinin naaşına sarılarak ağıtlar yakan Filiz Bayram'ı uçaktan indiren bayan polisler sakinleştirmeye çalıştı. Uçaktan gözyaşlarıyla inen Necmiye Bayram ve şehit kardeşi uzman çavuş Müfit Bayram, yakınlarına sarılarak acılarını paylaştı. Uçaktan inen şehit polisin 8 yaşındaki oğlu Tayfun ve 40 günlük olan kundaktaki Yiğit Efe adındaki çocukları ise görenlerin yüreklerini dağladı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir