Petrol
96.58
0.15%
Euro
18.3019
0.02%
Dolar
17.9376
-0.07%
Altın
1.031
0.06%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
428.748
3.00%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 26 C

  Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı

  Malatya'da düşen askeri uçakta şehit olan Üsteğmen Zeynel Özbahçeci'nin 2 yaşındayken babasız kaldığı ortaya çıktı. Şehidin kızı da 2 yaşında.
  • 25.02.2015 - 12:07
  Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı

  vergi.jpg

  Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dağlık alana düşen iki savaş uçağında şehit olan 4 pilottan Üsteğmen Zeynel Özbahçeci’nin acı haberi memleketi Konya’nın Ereğli ilçesine ulaştı. Şehit haberinin ulaşmasının ardından yakınları 6 gün önce vefat eden babaannesi Hüsnüşah Özbahçeci’nin evinde taziyeleri kabul etmeye başladı. Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Adem Tol şehidin evine gelerek yakınlarına taziyelerini iletti.

  BABAANNESİ 6 GÜN ÖNCE VEFAT ETTİ

  Şehit Pilot Zeynel Özbahçeci’nin (29) babası Necdet Özbahçeci’nin, kendisi 2 yaşındayken vefat ettiği, annesinin de Ereğli’den ayrıldığı ve Manisa’da yaşadığı öğrenildi. Şehidin Ereğli’de bulunan babaannesi Hüsnüşah Özbahçeci’nin ise 6 gün önce hayatını kaybettiği, şehit pilotun Ereğli’ye gelerek babaannesinin cenazesine katıldığı belirtildi.Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı #2

  "BABASI ÖLDÜĞÜNDE 2 YAŞINDAYDI, ŞİMDİ KENDİSİ ÖLDÜ ÇOCUĞU 2 YAŞINDA"

  Vefat eden babaannesinin evinde taziyeleri kabul eden şehidin halasının eşi Duran Fidancı şehidin babaannesinin vefatı dolayısıyla geldiği Ereğli’den 2 gün önce ayrıldığını söyledi. Fidancı, “Cumartesi günü Malatya’ya yolcu ettik. Benden üç, dört kere helallik istedi. Babası öldüğünde kendisi 2 yaşındaydı, şimdi kendisi öldü çocuğu 2 yaşında” dedi.

  Şehidin halası Fatma Fidancı ise, yeğeninin fotoğrafını protokol mensuplarına göstererek, “İşte benim yavrum bu” şeklinde konuştu. Matematik öğretmeni olan Meltem Özbahçeci ile evli olan şehit pilotun 2 yaşında Zeynep İnci adında bir kız çocuğu olduğu belirtildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir