Petrol
93.99
0.66%
Euro
18.3227
-0.22%
Dolar
18.5775
-0.27%
Altın
1.021
-0.40%
Borsa
3539
1.57%
Bitcoin
375.800
0.66%
20ºC
İstanbul
Çok bulutlu 20 C

  Seks görüntüleri internete konan kadın intihar etti

  İtalya'da cinsel ilişki görüntülerini internet ortamından kaldırtmak için aylardır mücadele veren bir kadın, intihar etti.
  • 16.09.2016 - 13:17
  Seks görüntüleri internete konan kadın intihar etti

  İtalya'da sadece 'Tiziana' olarak bilinen 31 yaşındaki kadının cinsel ilişki sırasında çekilen görüntülerini eski erkek arkadaşı diğer üç erkeğe yolladı. Söz konusu erkekler görüntüleri internette paylaştı.

  VİDEO YAYILINCA ADINI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİ

  Bir milyondan fazla kişi görüntüleri izlerken, kadın şaka ve tacizlere maruz kaldı. Videonun yayılmasının ardından, Tiziana işini bıraktı, Toskana bölgesine taşındı ve adını değiştirme başvurusu yaptı.

  Ancak görüntülerden kurtulamadı. Görüntülerde söylediği "Görüntüye mi çekiyorsun? Bravo" sözleri internetteki şakalarda yayılırken, T-shirtlere, cep telefonu kaplarına ve diğer eşyaların üzerine yazıldı. Tiziana mahkemede gidip 'unutulma hakkı' elde etmiş, Facebook ve arama görüntüleri kaldırma emri verilmişti.

  Seks görüntüleri internete konan kadın intihar etti #1

  İNTİHAR ETTİ

  Ancak aynı zamanda 20 bin euroluk mahkeme masraflarını ödemeye mahkum edilmiş ve İtalyan medyası bu cezayı 'son hakaret' diye tanımlamıştı.  BBC'nin haberine göre; Tiziana Napoli yakınlarındaki Mugnano'da halasının evinde intihar etti. Görüntülerin Facebook, WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarında yayılmasından bir buçuk yıl sonra savcılar, Tiziana'nın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. Dört erkek ise, karalama suçlamasıyla şimdi soruşturma altında.

  Seks görüntüleri internete konan kadın intihar etti #2


  Görüş Bildir