Petrol
92.66
-0.03%
Euro
18.2353
-0.05%
Dolar
17.9316
0.10%
Altın
1.024
0.21%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
433.383
-0.35%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Sezer çifti müzik ödül törenine katıldı

  Sezer çifti müzik ödül törenine katıldı

  10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi müzik ödül törenine katıldı. İklim Bayraktar da oradaydı ama..
  • 07.12.2011 - 08:56

  Sezer çifti müzik ödül törenine katıldı #1

  Deniz Baykal'a taciz suçlaması yapıp, ortalığı karıştıran Oda TV sanığı İklim Bayraktar, Ankara'daki bir ödül gecesinde ortaya çıktı. Bayraktar geceye katılan 10. Cumhurbaşkanı Sezer ile tanışmak istedi ancak kendisini tanıyan korumaları aşamadı.

  Gazeteport'tan Yavuz Alatan'ın haberine göre, CHP eski lideri Deniz Baykal'ın kendisini taciz ettiğini öne sürerek ortalığı karıştıran Oda TV davası sanığı İklim Bayraktar, uzun bir aradan sonra, Sevda-Cenap And Müzik Vakfı'nın ödül gecesinde ortaya çıktı.

  SEZER'İN KORUMALARI İZİN VERMEDİ

  Bayraktar, geceye katılan 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile tanışmak istedi ve yanına doğru yöneldi. Ancak kendisini tanıyan korumalar, Bayraktar'ı, Sezer'in yanına yaklaştırmadı. Korumalar etrafta set oluştururken, Bayraktar da uğraşmasına rağmen Sezer'in yanına gidemedi.

  Sezer çifti müzik ödül törenine katıldı #2

  KIZDI ''ÇEKMEYİN'' DEDİ

  Ankara'da MEB Şura Salonu'ndaki ödül törenine ilk davetli olarak gelen İklim Bayraktar boş salonda yarım saat oturarak törenin başlamasını bekledi. Bu sırada fotoğrafını çeken Gazeteport muhabirine sinirlenerek ''Çekmeyin'' diye bağırdı.

  Müzik Vakfı Yönetim Kurulu bu yılki ödülü şef Gürer Aykal'a verdi. Bayraktar geçen yıl da Ankara Müzik Festivaline katılmış ve konser veren orkestra şefi Gürer Aykal, "Bizim Ergenekoncu" diyerek Bayraktar'ı alnından öpmüştü. Bayraktar, bu kez ödül törenini eşi ile birlikte izlemekle yetindi.

  Sezer çifti müzik ödül törenine katıldı #3

  İklim Bayraktar, Oda Tv soruşturması kapsamında gözaltına alınmadan önce Ankara'daki bir etkinlikte Ahmet Necdet Sezer ve eşiyle fotoğraf çektirebilmişti. Ancak Oda Tv soruşturması ve ardından Deniz Baykal'ın taciz ettiği iddiaları sonrası korumalar Bayraktar'ın Sezer çiftine yaklaşmasına izin vermedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir