Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
474.805
0.92%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C

  Sibel Üresin: İsrail şeriatı gelsin

  Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin, kızlı erkekli öğrenci evleri tartışmasına ilişkin çarpıcı bir açıklama yaptı.
  • 08.11.2013 - 20:15
  Sibel Üresin: İsrail şeriatı gelsin

  Sibel Üresin: İsrail şeriatı gelsin #1

  Muhafazakar camiada yaşam koçu olarak bilinen, "Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir" sözü ile tanınan Sibel Üresin Sibel Üresin, Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk oldu. Kızlı erkekli öğrenci evleri tartışmasına ilişkin konuştu.

  'TOPLUMUN DEĞER YARGILARI KOYBOLUYOR'

  Başbakan Erdoğan’ın kızlı erkekli öğrenci evleri ile ilgili açıklamalarının çok geciktirilmiş bir söylem olduğunu savunan Üresin, "Devletin böyle bir müdahalesini son derece sağlıklı buluyorum. çünkü toplumun son zamanlarda ahlaki durumu, değer yargıları kaybetmeye yüz tuttu. İnşaallah Başbakan’ın konuşmalarından sonra toparlanır diye umut ediyorum" dedi.

  'AYNI EVDE YAŞAMALARI HARAMDIR'

  Bekar bir erkekle kızın aynı evde yaşamasının sakıncalı olduğunu söyleyen Sibel Üresin, "Zina sadece ilişkiye girmek demek değildir. Bir kızla bir erkeği, aynı ortamda tutmak da zina, yaklaşmaktır. Dolayısıyla haramdır" şeklinde konuştu.

  'İSRAİL ŞERİATI GELSİN'

  Tahir Sarıkaya, seyircilerin,"İran mı oluyoruz? Arabistan mı oluyoruz? Şeriat mı geliyor?"şeklindeki mesajları Üresin’e iletince ise şu açıklamalar geldi:

  Ben Türkiye’nin bir İran, bir Arabistan değil ama bir İsrail olmak istiyorum. Yahudi şeriatının buraya gelmesini istiyorum. Çünkü İran ve Arabistan’da şeriat ne derece uygulanıyor? O zaman gidelim İsrail’e kız ve erkek çocukları ayrı okutuluyor. Orada haremlik selamlık en hat safhada. Dünyada uygulanan tek ülke. O zaman oraya imrenelim. İran’ı, Arabistan’ı bırakalım. Ben İsrail şeriatının gelmesinden tarafım. Ayrıca diyelim ki şeriat geldi, neyi korkutuyor insanları?

  Sibel Üresin: İsrail şeriatı gelsin

  'ŞERİAT KORKUNÇ BİR OLAY GİBİ GÖSTERİLİYOR'

  Şeriat gelsin demiyorum ama bu ülkede İslami kaynaklı bir yönetim şeklinin olmasını tabiki isterim. Başbakanımız zaten bu konuya büyük bir hassasiyet gösteriyor. Çünkü çoğunluğu Müslüman olan bir ülkede yaşıyoruz. Şeriatın korkunç bir olay gibi lanse edilmesi saçma bir şey


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir