Petrol
92.01
-3.25%
Euro
18.2311
-0.12%
Dolar
17.921
-0.21%
Altın
1.024
-0.30%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
432.869
-0.40%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Silivri Belediye Başkanı Sertab Erener'e terbiyesiz dedi

  Silivri Belediye Başkanı Sertab Erener'e terbiyesiz dedi

  Sertab Erener'in konseri sırasında sahneden kovduğu Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'ya Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar destek verdi
  • 27.08.2017 - 17:22

  Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18'ncisi düzenlenen festivalde önceki gece sahne alan Sertab Erener, sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki göstermiş ve sahneyi terketmişti.

  Silivri Belediye Başkanı Sertab Erener e terbiyesiz dedi #1

  CEM KARA'YA DESTEK VERDİ

  Kendisinden sonra sahneye çıkıp izleyicilere açıklama yapan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'yı sahneden kovup şarkı söylemeye devam eden Sertab Erener'e Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

  Silivri Belediye Başkanı Sertab Erener e terbiyesiz dedi #2

  "BEN OLSAM SAHNEDEN İNDİRİRDİM"

  CHP'li Belediye Başkanı Cem Kara'ya yine CHP'li olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar destek verdi. Çatalca Belediyesi'nin yaptığı Facebook paylaşımının altına yorum yapan Işıklar; “Sertab Hanım şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca Belediyesi'dir.  Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez, Sertab Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir. Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen Belediye Başkanı'nın nezaketinden olduğunu unutmayın. Bundan sonra seçilmiş Belediye Başkanı'na üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır. Cem nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.” dedi.

  Sertab Erener CHP'li başkana kızdı, sahneyi terk etti

  Sertab Erener CHP'li başkana kızdı, sahneyi terk etti

  Silivri Belediye Başkanı Sertab Erener e terbiyesiz dedi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir