Euro
9.671
-0.12%
Dolar
8.0612
-0.12%
Altın
451.94
0.36%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
508.499
-2.78%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C
  Silivri'de geniş güvenlik önlemleri - izle

  Silivri'de geniş güvenlik önlemleri - izle

  Ergenekon Davası'nda yarın kararın açıklanması beklenen duruşma öncesi Silivri'de geniş güvenlik önlemleri alınıyor.
  • 04.08.2013 - 14:13

  Silivri de geniş güvenlik önlemleri - izle #1

  TEM'den gelirken kullanılan cezaevi sapağından itibaren cezaevine giden güzergah üzerinde güvenlik önlemi alan jandarma, kontrollü olarak araç geçişlerine izin veriyor.

  Silivri Cezaevi'ndeki güvenlik önlemleri - izle

  İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ve eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal ile emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 66'si tutuklu 275 sanığın yargılandığı ve 5 yılı aşkın süredir devam eden Ergenekon Davası'nda kararın yarın açıklanması bekleniyor. Karar öncesi Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde oluşturulan duruşma salonu ve çevresinde alınan geniş güvenlik önlemleri sürüyor.

  Silivri de geniş güvenlik önlemleri - izle #2

  OTOPARK ALANININ DA ÇEVRESİ BARİYERLERLE ÇEVRİLDİ

  Cezaevinin hemen sağ tarafında kalan ve cezaevine gelen vatandaşların, avukatların ve yolcu taşıyan otobüslerin kullandığı oto park alanının etrafının da bariyerlerle çevrildiği görüldü. Bu arada yarın iletişimde aksaklıklar yaşanmaması için çeşitli telefon şirketleri, 3 tane seyyar baz istasyonunu da bu otopark alanına kurdu.

  Silivri de geniş güvenlik önlemleri - izle #3

  Davada yargılanan sanıkların yakınları tarafından kurulan Nöbet Çadırı'nın cezaevine bakan kısmı da bariyerlerle çevrildi. TEM'den gelirken kullanılan cezaevi sapağından itibaren cezaevine giden güzergah üzerinde güvenlik önlemi alan jandarma, kontrollü olarak araç geçişlerine izin veriyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir