Euro
15.1791
-0.61%
Dolar
13.4267
-0.33%
Altın
793.77
0.02%
Borsa
1929
-4.08%
Bitcoin
457.522
-7.11%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Sivilcelerden Nasıl Kurtulursunuz

  Pürüzsüz bir cildiniz olsun ister misiniz?
  • 25.06.2012 - 00:12
  Sivilcelerden Nasıl Kurtulursunuz

  Sivilcelerden Nasıl Kurtulursunuz #1

  Pürüzsüz bir cildiniz olsun ister misiniz?

  Arya Argan Yağı ile sivilce, akne ve leke derdine son!

  Cilt sorunları arasında listenin en baş sıralarında yer alan sivilce, akne ve leke problemlerine , etkili formülü ile Argan Yağı artık son veriyor.

  Son dönemde adından sıkça söz ettiren ve doğal formülü ile ciltteki sivilce, akne, leke ve izleri yok eden Argan Yağı; güçlü etkisi nedeni ile bugün birçok güzellik uzmanı tarafından cilt ve saç bakım seanslarında kullanılıyor.

  “Doğanın mucizesi” ve “Fas’ın Altın Sıvısı” olarak basında geniş yer bulan Argan Yağı dünya starları tarafından yıllardır kullanılıyor ve son dönemde ülkemizde de birçok ünlü isim tarafından tercih ediliyor.

  Cilt ve saç güzelliklerini Argan’a borçlu olduklarını dile getiren Demet Şener, Çağla Şikel ve Güzide Duran bu isimlerden sadece birkaçı…

  Arya Argan Yağı ve Cilt Problemleri!

  Güzelliğinize gölge düşüren sivilce ve akneler ile cilt lekelerinden dolayı sıkıntılı günler mi yaşıyorsunuz? Bu tip durumlarda önemli olan cildi iyi temizlemek ve bakım yapmaktır. Arya Argan Yağı tüm bu sorunları çözmenize yardım edecek; sabun, krem ve yağ formundaki bakım seti ile sivilce, akneler ve cilt lekelerinden kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor.

  Cilt hücrelerinin yenilenmesinde doğal formülüyle aktif rol oynayan; canlı, parlak ve pürüzsüz bir cilt yaratan Arya Argan Yağı ile ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız artık mümkün…

  Yıllara meydan okuyan, pürüzsüz bir güzellik istiyorsanız Arya Argan Yağı tam size göre!

   DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

  Arya Argan Yağı hakkında detaylı bilgi almak için www.arganyagisatis.org  sitesini ziyaret edebilir ya da 0216 645 90 45’i arayarak uzmanlardan size özel destek alabilirsiniz.


  Görüş Bildir