Euro
15.2528
0.06%
Dolar
13.4259
0.01%
Altın
793.9060
-0.23%
Borsa
2,046.49
0.22%
Bitcoin
568.641
-0.14%
6ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 6 C
  Soylu'dan AK Parti'ye transfer iddialarına cevap

  Soylu'dan AK Parti'ye transfer iddialarına cevap

  AK Parti tarafından transfer edileceği iddia edilen DP eski Genel Başkanı Süleyman Soylu sessizliğini bozdu.
  • 28.06.2012 - 13:59

  Soylu dan AK Parti ye transfer iddialarına cevap #1

  AK Parti tarafından transfer edileceği konuşulan  Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Süleyman Soylu, "Şahsi siyasi geleceğimin gündem olması, millete haksızlıktır." dedi.

  Gazetelerde yer alan haberlere ilişkin açıklama yapan Soylu, "Bizimle ilgili oluşan hüsnü zanna ve değerlendirmeye müteşekkirim, minnettarım. Gazetenin haberinden anladığıma göre AK Parti'nin Merkez Yönetim Kurulu toplantısında bizim dışımızda gerçekleştirilen bir değerlendirmedir. Elbette tafsilatını bilmem mümkün değildir." şeklinde konuştu.

  ŞAHSİ GELECEĞİMİZİN GÜNDEME GELMESİ MİLLETE HAKSIZLIK

  DP eski Genel Başkanı Soylu, şöyle devam etti: "Milyonlarca insanın bugününün ve geleceğinin şekillendiği ve tarihin akışının yeniden belirlendiği hadiselerin cereyan ettiği sıcak bir dönemde bizim şahsi siyasi geleceğimizin gündem olmasını milletimize haksızlık olarak görüyorum. Önemli olan şahıslar ve isimler değil, milletin ve memleketin demokratikleşmesi ve ilerlemesidir. Bölgemizin barışa ulaşmasıdır. Gündemimizin bu olması gerektiğini ve meşguliyetimizin buna yönelmesi gerektiğini kamuoyuna saygı ile duyuruyorum."

  Soylu dan AK Parti ye transfer iddialarına cevap #2


  Görüş Bildir