Petrol
94.28
-0.15%
Euro
18.2122
0.13%
Dolar
18.5784
-0.03%
Altın
1.021
-0.14%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.153
-1.40%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Süleyman Soylu: Acımasız olacağız

  Süleyman Soylu: Acımasız olacağız

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadelede başlatılan taarruz döneminde acımasız olacaklarını söyledi.
  • 14.09.2016 - 11:32

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da bayramlaşma programında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Göreve geldikten sonra FETÖ'ye ve PKK'ya karşı mücadeleyi hızlandıran Soylu, terörle mücadelede yeni döneme ilişkin bilgiler verdi.

  BAKAN AÇIK AÇIK SÖYLEDİ

  Bugüne kadar çok mücadelelerin verildiğini belirten Süleyman Soylu, terörle mücadele konusunda, "Açık konuşuyorum ki acımasız olacağız. İnanıyorum ki Türkiye terörle mücadelede başarılı olacak." dedi.

  Süleyman Soylu: Acımasız olacağız #1

  Süleyman Soylu: Acımasız olacağız VİDEO

  BELEDİYELERE KAYYUM ATANMASI

  Süleyman Soylu'nun açıklamalarından satır başları;

  Özellikle belediyeler üzerinden gerçekleştirilen olaylar kabul edilebilecek cinsten değildir. Evet, demokrasi ve hukukun üstünde olan her şey bizim için çok önemlidir. Ama milletimizin temiz oylarla teröre destek veriliyorsa, bu kabul edilemez. Vatandaşımıza, terör örgütü üzerinden oluşturulan hiçbir baskı, legal ya da illegal bunların üstüne gideceğiz. Tespitlerimiz var, bu tespitlerimizi yakında ortaya koyacağız.

  CUMHRUBAŞKANIMIZIN KARARLILIĞI

  Güvenlik güçlerimiz çok önemli başarıların altına imza atıyorlar. Aziz milletimiz rahat olsun, sayın Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu kararlılık, Türkiye'de demokrasiyi en üst düzeye taşıyacaktır.

  ACIMASIZ OLACAĞIZ

  Bugüne kadar çok mücadele verildi. Açık konuşuyorum ki acımasız olacağız. İnanıyorum ki Türkiye terörle mücadelede başarılı olacak."


  Görüş Bildir