Petrol
109.21
0.00%
Euro
17.4912
-0.21%
Dolar
16.6913
-0.04%
Altın
968.82
-0.11%
Borsa
2405
0.14%
Bitcoin
319.966
-5.47%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Tecavüzcünün babası konuştu: İdam edilsin

  Tecavüzcünün babası konuştu: İdam edilsin

  Bağdat Caddesi'nde üniversite öğrencisi kıza tecavüz eden servis şoförünün babası, "Onu 20 yıl önce defterden sildim, idam edilsin" dedi.
  • 28.01.2016 - 08:53

  İstanbul’da Bağdat Caddesi yakınlarında geçtiğimiz Cumartesi sabaha karşı 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.F.B., bıçak zoruyla tecavüz eden Cengiz A. Türkiye'yi dehşete düşürdü. Cengiz A. Anadolu Adliyesi’nde, savcılıkta akla zarar bir ifade verdi. Canavar, "Güzergâhımda olmayan bir mevkide genç kız ile normal bir şekilde tanıştım. Tanışmamız sırasında öpüştük. Karşılaştığımız yerin yakınında bir sokak vardı. ‘Burası sakin’ dedi. Beni oraya götürdü" dedi. Sapık, genç kızın çakısını gördüğü için telaşlandığını savunup cep telefonunu da kendi isteğiyle verdiğini iddia etti.

  "ONU 20 YIL ÖNCE DEFTERDEN SİLDİM"

  Cengiz A. ifadesinin mahkemede tutuklanarak Maltepe Cezaevi’ne konuldu. İstanbul’un göbeğinde yaşanan tecavüz dehşetinden sonra, saldırganın babası Ö.F.A. "Benim böyle bir oğlum yok" dedi. Yeni Yüzyıl'ın haberine göre, güçlükle konuşan baba Ö.F.A. şöyle dedi:  "Ben Cengiz’i 20 yıl önce defterden sildim. Benimle hiçbir bağı yok. Son 10 gündür evime geliyordu. Ben bu devlete 29 sene namusumla, şerefimle, onurumla hizmet ettim. 62 yaşındayım. 20 senedir çektiğim bu ıstıraplar çileler yeter. Benim onurum şerefim var. Çevremizde, ailemizde bu olaya herkes üzüldü. Kahrolduk. Biz bunları hak etmedik. 20 senedir bu çocuk böyle. Doktora da götürdük." Oğlunun iki evlilik yaptığını söyleyen Ö.F.A., sözlerine şöyle devam etti:

  Tecavüzcünün babası konuştu: İdam edilsin #1

  Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz dehşetinin görüntüleri

  "İDAM ETSELER İPİNİ BEN ÇEKERİM"

  "13 yıl önce evlendi, 4 ay evli kaldı ayrıldı. O evliliğinden bir çocuğu var. Ondan 5 yıl sonra başka bir evlilik yaptı. O evliliği de 2 yıl sürdü. O evliğinden de bir çocuğu var ve çocuğuna biz bakıyoruz. 13 yıl önce evlendiği eşiyle hala nikâhlı görünüyor. Cengiz, ayda bir kez bize gelir çocuğunu görür gider. 15 günde bir telefonla arar. Benim evimde son 10 gündür kalıyordu. 10 gün içinde de 3-4 defa eve gelmedi. Nerede kaldığını bile bilmiyordum. Ben böyle bir rezilliği kabullenebilir miyim? Var mı böyle bir şey? Rabbim de bizi böyle imtihan ediyor. Yapacak bir şey yok Allah ıslah etsin. En ağır cezayı versinler. Hatta idam bile etseler şartım ipini bana çektirsinler."

  Üniversiteli kız Bağdat Caddesi'nde tecavüze uğradı

  Tecavüzcünün babası konuştu: İdam edilsin #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir