Dolar
7.2352
2.7056%
Euro
8.6032
2.7039%
Altın
2057.02
0.9208%
Borsa
1034.4
-5.2573%
G. Altın
478.701
3.6629%
Bitcoin
85717.97
4.6087%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C
  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu

  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu

  İki Azeri İzmir uçağını birbirine kattı. Havalimanında tekmeler yumruklar konuştu..
  • 13.01.2013 - 14:29
  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu

  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu #1

  İstanbul'dan havalanıp İzmir'e gelen bir yolcu uçağındaki, alkollü olduğu belirtilen iki yolcu, diğer yolculara adeta kabus yaşattı. Cep telefonlarını kapatmayıp uykuya dalan, uçak görevlilerinin uyarılarını dikkate almayan iki kişi, uçağın iniş yapmasının ardından kendilerine tepki gösteren yolcuları tartakladı. Olayda, iki kişi gözaltına alınırken, 1 kişi hafif yaralandı.

  Tekme tokatlı kavga kamerada

  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu #2

  AZERBAYCAN VATANDAŞI İKİ KİŞİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

  İstanbul'daki Atatürk Havalimanı'ndan İzmir'e gelmek üzere dün (Cumartesi) saat 22.20 sıralarında havalanan bir yolcu uçağında bulunan ve alkollü olduğu belirtilen Azerbaycan vatandaşı L.Y. (31) ile arkadaşı F.Z., cep telefonlarını kapatmadan uykuya daldı. Uçak havalandığı sırada cep telefonları çalmaya başladı. Uzun süre çalmasına rağmen, iki kişi telefonlarına cevap vermedi. Bu sırada uçağın kabin görevlileri L.Y. ve F.Z.'yi uyandırıp cep telefonlarını kapatmalarını istedi. Ancak iki arkadaş, uyarıları dikkate almadı. Yolculuk sırasında, bu iki kişinin cep telefonları aralıklarla çalmaya devam etti. Diğer yolcuların tepkilerine rağmen iki yolcu ısrarla telefonlarını kapatmadı.

  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu #3

  SERVİS ARACINDA KAVGAYA TUTUŞTULAR

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na inilmesinin ardından uçaktaki diğer yolcularla tartışan iki kişi, bindikleri servis aracında bu kez kendilerine tepki gösterenlere haraket edip tartaklamaya başladı. Servis aracındaki kavga nedeniyle kadın ve çocuklar büyük panik yaşadı. Aracı kullanan görevli kapıyı açınca, öfkeli iki kişinin saldırısından kurtulmak isteyen yolcular, aprona kaçıştı.

  Öfkeli iki adamın saldırısına uğrayan bazı yolcular baygınlık geçirdi, Tevfik Çağlan adlı yolcu hafif yaralandı. Yolcular yaşananlara tepki gösterirken, kavgayı polis ve özel güvenlik görevlileri güçlükle ayırdı. Uçaktakilere adeta kabus yaşatan L.Y. ve F.Z. polis tarafından gözaltına alındı. Yolcular, güvenlik görevlilerinin olaya geç müdahale ettiğini öne sürdü. Bu arada, iki yolcu ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

  Tekme tokatlı kavga İzmir havalimanında son buldu #4

  Görüş Bildir