Tuğçe Kazaz CHP'yi Atatürk üzerinden bombaladı

Tuğçe Kazaz CHP'yi Atatürk üzerinden bombaladı

Ünlü manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabında Cumhuriyet Halk Partisi’ni eleştirerek Atatürk’ün miras bıraktığı CHP’nin ülkeyi peşkeş çektiğini savundu. "Atatürk CHP için değil bu ülke için savaştı. CHP ise ülke düşmanı paralel için savaşıyor" diyen Kazaz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"CHP PARALEL İÇİN SAVAŞIYOR"

"Bazıları yazıyor 'Mustafa Kemal’in askerleriyiz' diye. Onun askerleri bu ülke için savaştılar CHP için değil. CHP ise ülke düşmanı paralel için savaşıyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri ülke kurtuluşa erişsin diye savaştılar. Ruhları şad olsun. Atatürk'ün mirası CHP ise ülke batsın diye savaşıyor. Haa tamam siz de haklısınız. Mustafa Kemal’in askeri yoktu. Onun askerleri de, Atatürk gibi Osmanlı askerleriydi ama olsun hepsi ülke için savaştılar. Mustafa Kemal Atatürk'ün belki birçok destekçisi vardı ama o şehitlerin tek destekçisi Allah ve ülkelerine olan sevdaları ile taşıdıkları imandı.

Sonuç olarak anlamamız gereken CHP, bu ülkenin muhalefet partisi değil. Çünkü paralelin Ekmeleddin'ini bu ülkeye Cumhurbaşkanı yapmaya çalıştılar. Tabi bir tek CHP değil, ülkeye karşı olan diğer 14 parti de paralelin güdümündeki adamı, bu ülkeye Cumhurbaşkanı yapmaya çalıştı. Çok yazık. Bu ülke, verdiğimiz oylarla irademizi peşkeş çekmeye çalışanların değil, hepimizin. Bu yüzden ülkemizi seviyorsak hep birlikte sahip çıkmalıyız. Türk-Kürt kardeştir. Bu ayırımı yapan kalleştir. İnsanlıktan uzak inançsızların işidir."