Euro
15.4169
0.65%
Dolar
13.5897
0.45%
Altın
794.7730
0.67%
Borsa
1,972.23
-0.38%
Bitcoin
573.941
0.52%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C
  Tüneli test eden sürücü: CHP bunun ışığını yakamaz

  Tüneli test eden sürücü: CHP bunun ışığını yakamaz

  Dün açılışı yapılan Orhangazi Tüneli'nden geçen sürücü, "CHP bu tünelin lambalarını bile yakamaz" dedi.
  • 22.04.2016 - 13:21

  İzmir-İstanbul arasını 3,5 saate indirecek olan otoyol projesi kapsamında dün açılışı yapılan 40 kilometrelik Altınova Gemlik Otobanı vatandaştan tam not aldı. Vatandaşlar Türkiye’nin en büyük tünellerinden olan ve 2 yıl gibi rekor bir sürede yapılan yaklaşık 8 kilometrelik Orhangazi Tüneli’nden geçerken ilginç yorumlar da yapıyor. Tüneli test eden bir sürücü sosyal medyada paylaştığı görüntüde, "CHP bu tünelin ışıklarını bile yakamaz" yorumunda bulundu.

  Tüneli test eden sürücü: CHP bunun ışığını yakamaz VİDEO

  Tüneli test eden sürücü: CHP bunun ışığını yakamaz #1

  "BU TÜNELDEN HEYECANLA GEÇİYORUZ""

  Sosyal medyadaki yorumlarda, "Ya bir yol bulacaksın, ya bir yol açacaksın ya da yoldan çekileceksin" ifadelerine yer verildi. Kadir Gülcan ise "Burada bütün hizmet tamamlanmış, bitmiş. Yapanlardan, Allah bin kere razı olsun. Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. 13 yıl önce bunlar söylendiğinde insanlar, ’hayallerden bahsediyorsunuz, burası Avrupa ülkesi değil, Japonya mı burası’ derdi. Ama görüyorsunuz ki artık memleketimizde böyle şeyler var. Bunları yapmak her babayiğidin harcı değil. CHP bu tünelin lambalarını dahi yakamaz. Yaptıkları hiçbir şey yok. Söylediklerimizin bir anlamı var. Biz yaşayarak geldik bu günlere. Bu tünelden heyecanla geçiyoruz, bu heyecanı yaşıyoruz" diye konuştu.

  Tüneli test eden sürücü: CHP bunun ışığını yakamaz #2

  GİŞELERDE İLK GÜN YOĞUNLUĞU

  Öte yandan, gişelerde ise ilk gün yoğunluğu yaşandı. 15 dakikada 40 kilometreyi kat eden vatandaşlardan bazıları ücret ödemek için gişelerde bu süreden fazla beklediklerini, bu sorunun da kısa sürede çözümlenmesini beklediklerini dile getirdiler.


  Görüş Bildir