Euro
9.9815
-0.03%
Dolar
8.3042
-0.02%
Altın
476.35
-0.03%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
430.423
-3.01%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C
  Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE

  Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE

  Ukrayna’nın başkenti Kiev'deki hükümet karşıtı gösterilerde görev alan yaklaşık 100 polis, memleketleri Lviv'de katıldıkları bir mitingde diz çökerek halktan özür diledi.
  • 26.02.2014 - 10:54

  Görev için gittikleri Kiev'deki gösterilerde protestoculara karşı hiçbir şekilde şiddet uygulamadıklarını belirten polisler, Lviv halkından alışılmışın dışında bir yolla af diledi.

  Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE #1

  Ukrayna polisi diz çöküp halktan özür diledi

  DİZ ÇÖKEREK AF DİLEDİLER

  Mitingde kurulan platforma çıkan emniyet mensupları, meslektaşlarının neden olduğu ölümlerden dolayı çok üzgün olduklarını belirtirken; arkadaşlarının önünde ayağa kalkan bir polis memuru, "Sizden bizi affetmenizi istiyoruz... Olaylarda hayatını kaybedenlerin anısına diz çöküyoruz" dedi.

  GEZİCİ HÜRRİYET'İN HAYAL ETTİĞİ TÜRKİYE

  Hürriyet Gezi olaylarına gönderme yapmak için dün gün boyu bu haberi manşetinde tuttu. Ancak Hürriyet'in kaçırdığı bir ayrıntı vardı. Ukrayna polisi devlet düşmeden önce, cumhurbaşkanı ülkeden kaçmadan önce böyle bir hareket içerisine girmedi. Ne zaman ki kesin kaybettiklerini anladılar, mecburen diz çöktüler. Hürriyet'in kahraman gibi gösterdiği bu polislerin aslında iki yüzlü davrandıklarını Hürriyet görmezden geldi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir