Petrol
93.7
0.05%
Euro
18.2677
-0.05%
Dolar
17.9612
0.07%
Altın
1.018
0.11%
Borsa
298
0.00%
Bitcoin
424.340
-1.58%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C

  Ünlü Alman dergisi Erdoğan'ın hastalığını yazdı

  Der Spiegel'de yer alan haberde, Başbakan Erdoğan'ın hastalığının ciddi olduğu yönündeki spekülasyonlara yer verildi..
  • 10.12.2011 - 14:17
  Ünlü Alman dergisi Erdoğan'ın hastalığını yazdı

  Ünlü Alman dergisi Erdoğan ın hastalığını yazdı #1

  Almanya'nın önemli siyasi dergilerinden Der Spiegel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hastalığıyla ilgili speküsasyonlar üzerine bir Haber yaptı.

  ÜLKE KAOSA SÜRÜKLENEBİLİR

  Haberde, Başbakan Erdoğan'ın hastalığının ciddi olduğu yönündeki spekülasyonlara yer verilirken, Erdoğan olmadan sadece AK Parti'nin değil ayrıca ülkenin kaosa sürüklenebileceği imasında bulunuldu.

  Jürgen Gottschlich imzalı haberde, Başbakan Erdoğan'ın 26 Kasım'da rutin bir kontrol için Pendik'deki Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne gittiği ancak daha sonra Başbakan'ın "küçük bir operasyon" geçirdiğinin duyurulduğu belirtildi. Erdoğan'a hastanede endoskopi yapıldıktan sonra kalın bağırsağındaki poliplerin alındığı ve hafta sonunu hastanede geçirdiği hatırlatıldı.

  Erdoğan ameliyattan sonra ilk kez dışarı çıktı

  KANSER İDDİALARI

  Başbakan Erdoğan'ın hastaneden sonra evinde bir kaç gün dinleneceği beklenirken, bu sürenin iki haftayı geçmesi üzerine hastalığı hakkında spekülasyonlar yapılmaya başlandığı ve "kanser" olabileceği iddialarının gündeme geldiği vurgulandı.

  AK Parti lideri Erdoğan'ın üç haftadır evinde dinlendiği, iki önemli uluslararası konferansa katılmayı iptal etmek zorunda kaldığı belirtilerek, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve Katar Emiri'ni evinde kabul etmek zorunda kaldığı vurgulandı. ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın bir bakıma Erdoğan'ın hastalığının derecesini öğrenmek için de, evini ziyaret ettiği iddiasına yer verildi.

  AK PARTİ İÇİNDE ÇATLAK SESLER

  Haberde ayrıca Erdoğan'ın hastalığı sürecinde Şike Yasası'nın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından veto edildiği hatırlatıldı. Erdoğan partinin başında olmadığı için günlerdir yasanın tartışıldığı ve AK Parti içinde çatlak sesler çıktığı iddia edildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir