Euro
9.7308
0.6%
Dolar
8.0821
0.3%
Altın
462.11
0.38%
Borsa
1.392
-1.14%
Bitcoin
463.185
1.92%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Vali Mutlu Silivri hakkında soruları yanıtlamadı

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, yarın Silivri’de görülecek Ergenekon Davası ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.
  • 04.08.2013 - 15:40
  Vali Mutlu Silivri hakkında soruları yanıtlamadı

  Vali Mutlu Silivri hakkında soruları yanıtlamadı #1

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Eğitim Koordinasyon toplantısında bir araya geldi. Toplantıda yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlık ile ilgili konuların görüşüldüğünü söyleyen Vali Mutlu, yarın Silivri'de görülecek Ergenekon Davası ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

  EĞİTİM ÖĞRETİM KONUŞULDU

  Beyoğlu Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız ve yetkililer katıldı. Toplantıda İstanbul'da önümüzdeki eğitim-öğretim yılında yapılacak yatırımlar, okulların eksiklikleri ve hazırlıkların konuşulduğu öğrenildi.

  SİLİVRİ SORUSUNA SESSİZ KALDI

  Toplantı sonrası soruları yanıtlayan Vali Mutlu, "Sayın Bakanımızın başkanlığında bakanlığımızın bürokratları ve İstanbul'da Milli Eğitim ve Özel İdare yetkilileri ile birlikte koordinasyon çalışması yaptık. Önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazırlık noktasında mevcut durumları değerlendirdik, ilave yapmamız gereken durumları gözden geçirdik. Yararlı bir toplantı oldu" dedi. Vali Mutlu, Silivri'de yarın yapılacak Ergenekon duruşması ile ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir