Euro
15.2934
0.34%
Dolar
13.5434
0.49%
Altın
804.0640
0.37%
Borsa
1969
1.22%
Bitcoin
518.500
3.06%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C
  Yiğit Bulut: Kürtlerin en büyük belası BDP

  Yiğit Bulut: Kürtlerin en büyük belası BDP

  Yiğit Bulut: Kürtlerin en büyük belası BDP'dir
  • 07.06.2012 - 03:41

  Yiğit Bulut: Kürtlerin en büyük belası BDP #1

  Gazeteci Yiğit Bulut, "Kürtlerin en büyük belası BDP'dir; Kürtleri gerçekten temsil etmiyor ki... BDP, Kürtlerin emperyalist tarafından geliyor; feodal, emperyalist tarafını temsil ediyor" dedi.

  Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni ve Star Gazetesi köşe yazarı Yiğit Bulut, Manisa Genç İş Adamları Derneği'nin (MAGİAD) misafiri olarak Manisa'ya geldi.

  MONEY MONEY MONEY

  Konferansta konuşan Yiğit Bulut, "Bu son 60 yılda Türkiye'deki bütün kavgaların altında yatan tek bir şey var; Başbakan'nın geçen gün sezaryenle ilgili söylediği gibi 'money money money...' Tamamen para kavgası" dedi.

  "BDP KÜRTLERİN EMPERYALİST TARAFINDAN GELİYOR"

  Katılımcıların Kürt sorunu ile ilgili sorusuna da cevap veren Bulut, şöyle konuştu:

  "Terör örgütünden eleman yakalıyorsunuz, teröristin ayağındaki bot Fransız malı, üstündeki materyal İtalyan malı, tüfek İsrail malı kaç bin metrede yakalanıyor, 10 bin metre. İyi de nasıl geldi bu buraya ya. Nasıl bir lojistik bu. 4 bin metrede pusu kuruyorlar, bütün kullandıkları malzeme NATO malzemesi. Nasıl geldi bu dağın tepesine. Dolayısıyla terör örgütünün arkasında batı var. Bunu kesin bilmek lazım. Kürtlerin en büyük belası BDP'dir. Kürtleri gerçekten temsil etmiyor ki... BDP, Kürtlerin emperyalist tarafından geliyor; feodal, emperyalist tarafını temsil ediyor. BDP'li Belediye Başkanı'na bakıyorsun oturduğu evin fiyatı 3 milyon dolar. Sen gariban Türk halkının temsilcisi değil misin ya? Senin adamların orada burada ölüyor. Dolayısıyla biz şu anda iyiye doğru gidiyoruz."


  Görüş Bildir