Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
150.988
1.05%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 7 C

  Ali Sürmeli'ye yakalama kararı çıktı

  Mahkemeye gelmeyince hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
  • 11.10.2013 - 15:22
  Ali Sürmeli'ye yakalama kararı çıktı

  Ali Sürmeli ye yakalama kararı çıktı #1

  Ali Sürmeli, İstanbul 12.Sulh Ceza Mahkemesi’nde eski sevgilisi Sultan Ertuğrul’u kasten yaraladığı iddiasıyla 4 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor.

  Davanın ilk oturumu önceki gün yapıldı. Ertuğrul sanıktan şikayetçi olurken, Ertuğrul’un avukatı Sera Kadıgil de yaşanan olay nedeniyle müvekkilinin psikolojisinin bozulduğunu belirten raporu mahkemeye sundu. Raporda, Ertuğrul’un basit müdahale ile geçirilemeyecek psikolojik zarar gördüğü belirtildi.

  DAHA ÖNCE DE RAHATSIZ ETMİŞ

  Tanık olarak dinlenen Rahşan Çiğdem İnan ise şunları anlattı: 'Oyundan önce Sultan Ertuğrul biraz tedirgindi. Sultan Ertuğrul'u daha önce rahatsız ettiği için Ali Sürmeli'nin oyuna gelip bir şey yapmasından korkuyorduk. Ali Sürmeli oyunu bir süre seyrettikten sonra çıktı. Daha sonra oyuncular, tebrikleri kabul etmek için tiyatro salonunun bulunduğu alışveriş merkezinin içindeki kafeteryaya geçtiler. Burada Ali Sürmeli, Ertuğrul'a saldırdı.'

  Yargıç, aranmasına rağmen bulunamayan Ali Sürmeli hakkında savunmasının alınması ve delillerin tespit edilmesi için yakalama emri çıkarılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir