Petrol
115.09
0.74%
Euro
16.63
2.38%
Dolar
15.75
1.33%
Altın
933.02
1.55%
Borsa
2409
0.75%
Bitcoin
485.433
2.54%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Zekeriya Öz gazetecinin üzerine yürüdü İZLE

  Zekeriya Öz gazetecinin üzerine yürüdü İZLE

  Bakırköy Başsavcı Vekilliğinden Bolu’ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz, fotoğrafını çeken gazetecinin üzerine yürüdü.
  • 07.08.2014 - 14:23

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Efkan Ala hakkında suç duyurusunda bulunarak yeniden gündeme oturan Savcı Zekeriya Öz'ün, Bolu’da eşi ve çocuklarıyla bir kafeteryada oturduğu sırada gazeteci Kasım Şahin tarafından cep telefonuyla fotoğrafı çekildi.

  Zekeriya Öz gazetecinin üzerine yürüdü İZLE #1

  Zekeriya Öz gazetecinin üzerine yürüdü İZLE

  Fotoğrafının çekildiğini gören Savcı Zekeriya Öz, masadan kalkarak gazetecilerin oturduğu masaya geldi. Masada CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın da oturduğu esnada Zekeriya Öz, gazeteciye, “Neden fotoğrafımı çekiyorsun. Fotoğrafımı çekemezsin kardeşim” diyerek bağırdı.

  ''ÖZEL HAYATIMIZA MÜDAHALE EDEMEZSİNİZ''

  Gazeteci Kasım Şahin yerinden kalkmayarak, “Bana bağıramazsınız” diyerek Öz’e karşılık verdi. Savcı Öz’ün eşi de gazeteciye tepki göstererek, “Özel hayatımıza müdahale edemezsiniz” dedi.

  “HÜLYA AVŞAR’I DA ÇEKERİM, SİZİ DE”

  Gazeteci Kasım Şahin, “Siz topluma mal olmuş insansınız. Ben burada Hülya Avşar gelsin onu çekerim, sizi de çekerim” diyerek kendini savundu. Yerinden hiç kalkmayan Kasım Şahin, bir süre Zekeriya Öz’ün eşi ile polemik yaşadı. Daha sonra masada bulunan diğer gazeteciler Zekeriya Öz’ü kolundan tutarak masadan uzaklaştırdı. Savcı giderken, “Sarhoş mudur nedir” diyerek gazeteciye tepki gösterdi.

  Zekeriya Öz gazetecinin üzerine yürüdü İZLE #2

  CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİYLE YEMEKTEYDİ

  Savcı Zekeriya Öz, gazeteciye tepki gösterirken masada çok sayıda gazeteci ve CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da vardı. Özcan yaşananları sessizlik içinde izledi. Daha sonra Öz ve ailesi kafeteryadan ayrıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir