Euro
15.2604
0.12%
Dolar
13.4999
0.17%
Altın
800.8100
-0.04%
Borsa
1960
0.78%
Bitcoin
512.411
3.42%
-1ºC
İstanbul
Bulutlu -1 C

  Zeynep Mutlu: Ayağı ağrıyordu öptüm ne var bunda

  Erkek arkadaşı İlker İnanoğlu'nun ayaklarını öperken objektife takılan Zeynep Mutlu, çıkan haberlere kızgın..
  • 29.08.2012 - 12:59
  Zeynep Mutlu: Ayağı ağrıyordu öptüm ne var bunda

  Zeynep Mutlu: Ayağı ağrıyordu öptüm ne var bunda #1

  Birlikte tatil yaptığı sevgilisi İlker İnanoğlu'nun ayağını öperken Günaydın muhabiri tarafından görüntülenen Zeynep Mutlu, o anı anlattı: "İnsan sevgilisinin, nişanlısının, kocasının ayağını öpemez mi? Ayağına bir şey batmıştı, şakalaşıyorduk. Ben kızımın da ayaklarını öperim. Ataerkil bir şeyle hiç alakası yok. Bir espri var, komik. Eğleniyorduk aramızda. Çok da ayıp birşey değil bence. Birbirimizi ne kadar sevdiğimizi gösteriyor. İnsanlar herhalde kıskanıyor. Ben feminist değilim. O kadar alaturka bir davranış da değildi. İnsanlar bunun için ayağa kalkmasın, PETA için kalksınlar. O kadar kedi köpek öldürülüyor."

  AA ÖPEYİM GEÇER

  İlker İnanoğlu da "Bir insanın, ayağı ağrıyan bir insanın ayağını öpmesinde ne var? Siz eli ağrıyan birine 'Aa öpeyim geçer' demiyor musunuz? Feministler kalksın o zaman ayağa, biraz canlansın Türkiye" diyerek tepkisini dile getirdi.

  Vatan'ın haberine göre, 2007 yılında Türkbükü'nde sevgilisi caz şarkıcısı İlhem Khodja ile tatil yapan Mithat Can, sudan çıkarken sevgilisinin poposunu öperek magazin gündemine oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Çeşme'de Tuğba Özerk'in sevgilisi Mazhar Can da genç şarkıcının ayağını öpmüştü.

   

  Zeynep Mutlu: Ayağı ağrıyordu öptüm ne var bunda #2


  Görüş Bildir