taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6982
6.3077
1463.62
106805.2
268.437
43341.86

Güney: Türkiye'den gitmek için erotik filmlerde oynadım

Türk sinemasının prensi Salih Güney, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

24.09.2014 - 13:41..
Whatsapp ile paylaş

Salih Güney

Usta aktör Salih Güney Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Canlı yayında çarpıcı açıklamalar yapan usta oyuncu “Türkiye'den gitmek için erotik filmlerde oynadım. Amerika’yı vatanım olarak görüyorum.” dedi.

Salih Güney’in açıklamaları şöyle;

”AMERİKA BENİM VATANIM”

Amerika’da evim var. California’da yaşıyorum. Aynı zamanda Amerikan vatandaşıyım. Türkiye nasıl vatanımsa, Amerika’yı da vatanım olarak görüyorum. Bir sağlık firmasının distrübütörlüğünü yapıyorum. Her ayın 15’inde büyük bir meblağ geçiyor elime.

Usta Oyuncu Salih Güney

”ÜLKEYİ TERK ETMEK İÇİN EROTİK FİLMLERDE OYNADIM”

80 yıllarında darbe olacağını biliyordum. Olaylar çok kötü bir yola giriyordu. Bu gidişat kötü dedim ve ülkeyi terk ettim.

Türkiye'den gitmem için para biriktirdim o yüzden erotik filmlerde oynadım. Çıkış o çıkış; İsveç, İngiltere’den sonra Amerika’ya yerleştim.

Güney: Türkiye'den gitmek için erotik filmlerde oynadım

”YEŞİLÇAM’IN PRENSİ BENİM”

Ben şöhret olmuşum olacağım kadar.Küçük rollerde oynamam. Yeşilçam’ın kralı tekti; Ayhan Işık’tı.Bir de ‘Çirkin Kral’ vardı; Yılmaz Güney. Yeşilçam’ın prensi de benim…

"TÜRK SİNEMASI EVRENSEL BİR BOYUTA GELEMEDİ"

Her yıl Altın Portakal’a gidiyorum film izlemeye; inanılmaz kareler var, ama senaryolar tıkanıyor. Yeni filmlerimizin konularında bir şey yok. Filmlerin mesajı yok bir kere. Konularda Türk Sineması evrensel bir boyuta gelemedi. Evrensel bir film çekemedik mesela; biz bunu yapamadık. Halbuki hikayeden bol bir şey yok bizde.

Güney: Türkiye'den gitmek için erotik filmlerde oynadım

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir