taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.467
6.2174
1308.085
103407.79
230.038

Gürbulak Sınır Kapısı’nda 25 kilo eroin ele geçirildi

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince Gürbulak Sınır Kapısı’nda gerçekleştirilen operasyonda, bir aracın içerisinde 25 kilogram eroine el konuldu.

İHA | 17.02.2019 - 15:01..
Whatsapp ile paylaş

Gümrük Muhafaza ekiplerince yürütülen uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadele çalışmaları kapsamında, İstihbarat Bilgi Sistemi üzerinden yapılan analiz sonucu İran üzerinden Türkiye’ye gelen ve yasa dışı olarak uyuşturucu ticareti yapabileceği değerlendirilen bir araç, Taşıt Takip ve İhbar Programları üzerinden inceleme ve takibe alındı.

POLİS ŞÜPHELENDİ

Söz konusu araç, Gürbulak Sınır Kapısı'na geldiği sırada İhbar Kayıt Programı'nın uyarı vermesi üzerine, X-Ray cihazına sevk edildi. Yapılan tarama neticesinde, aracın şoför mahallinde şüpheli yoğunluk tespit edildi.

Gürbulak Sınır Kapısı’nda 25 kilo eroin ele geçirildi


7 MİLYON DEĞERİNDE EROİN ELE GEÇİRİLDİ

Bunun üzerine fiziki arama yapılması amacıyla araç, arama hangarına sevk edildi. Yapılan detaylı arama sonucunda aracın şoför mahallinde bulunan yatağın altında, gizli zulalara yerleştirilmiş, piyasa değeri yaklaşık 7 milyon lira değerinde 25 kilogram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir